سال ۲۰۱۵ برای اولین بار بود که موضوع دانشگاه اختصاصی گوگل مطرح شد. از آن زمان تا به حالا طرح های مختلفی نمایش داده شده که هر کدام پس از مدتی تغییرات عمده ای را شاهد بودند.

طرح نهایی را بالاخره شرکت طراحی معماری Heatherwick Studio معرفی کرد که در محیطی به مساحت ۵۹۵٫۰۰۰ متر مربع طراحی شده است.

این کمپ دانشگاهی در Mountain View کالیفرنیا واقع خواهد شد و به زودی مراحل اجرایی آن پس از تایید مقامات ایالت آغاز خواهد شد.

تصاویر جدید محوطه دانشگاه Google's Mountain

در مورد نحوه طراحی این کمپ دانشگاهی صحبت های زیادی شده است. عمده اتفاقات مهم در این کمپ طراحی آن بر اساس معماری مدرن و همگام با تکنولوژی خواهد بود. به گونه ای که آلودگی های صوتی و محیطی در کمترین حالت ممکن بخش های این کمپ را آزار خواهد داد.

در زمان ادای کل فضا تبدیل به محیطی کاملا کاربردی برای فعالیت، کار، گردش و رفت و آمد خواهد بود. همه چیز به راحتی در دسترس است. خیابان ها، مراکز خرید و رستوران های اختصاصی برای افراد ساکن ، گردشگران و محصلین در آن کاملا آماده پذیرایی خواهد بود.

تصاویر جدید محوطه دانشگاه Google's Mountain

فضای عمومی مانند فضاهای اختصاصی گفت و گو خصوصی و عمومی، پیاده روی، دوچرخه سواری و خیابان های بزرگ برای عبور خودروها و حمل و نقل عمومی.

تصاویر جدید محوطه دانشگاه Google's Mountain

این کمپ در مدت ۳۰ ماه کاملا آماده بهره برداری خواهد بود. تصاویر کامل منتشر شده توسط Heatherwick Studio را می توانید مشاهده کنید.

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

بیشتر بدانید:   بروزرسانی Android 7.1.2 برای موبایل های Pixel و Nexus

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.