ريیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از بررسی و تصویب جدول تعرفه‌ای اینترنت پرسرعت بی‌سیم (وایمکس) خبر داد و گفت: تعرفه این سرویس در قالب جدولی نسبت به نحوه، زمان و سرعت استفاده مشترکان متفاوت خواهد بود.

محمد کرم‌پور در گفت‌وگو با مهر با بیان اینکه تعرفه سرویس وایمکس در کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات به تصویب رسید، گفت: تعرفه این سرویس در قالب جدولی نسبت به نحوه و زمان و سرعت استفاده مشترکان متفاوت خواهد بود و اپراتورها با توجه به این جدول تعرفه، نرخ سرویس مورد نظر را برای کاربران تعریف مي‌کنند.

وی با بیان اینکه در جلسه روز یکشنبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای تنظیم بازار، نسبت به تنظیم تعرفه‌های پیشنهادی اینترنت پرسرعت بی‌سیم (وایمکس) و شاخص سطح ارائه خدمات اقدام کرد، ادامه داد: تنها بحثی که کمیسیون تنظیم مقررات در قالب تعرفه‌های وایمکس به دلیل نبود زمان موفق به تصویب آن نشد، مربوط به تعرفه موافقتنامه سطح خدمات (SLA) بود که در جلسه آینده این کمیسیون مورد بررسی قرار مي‌گیرد.

کرم‌پور با بیان اینکه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای ایجاد تسهیلات هر چه بیشتر کاربران اینترنت، پیشنهاد کاهش قیمت اینترنت را مورد بررسی قرار داد، اضافه کرد: این طرح نیز تنها در دستور کار روز یکشنبه کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات قرار گرفت، اما جمع بندی نهایی در مورد آن حاصل نشد. به گفته وی بررسی کاهش قیمت اینترنت و تصویب نهایی آن به جلسه آینده کمیسیون تنظیم مقررات موکول شد.

بیشتر بدانید:   آیا آنتی ویروس رایگان و کرک شده قابل اعتماد است؟

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.