بر اساس شایعاتی که اخیراً منتشر شده، سونی به احتمال زیاد در حال کار بر روی دو مدل جدید از سری گوشی‌های اکسپریا (Xperia) می‌باشد، اما اینکه دقیقاً با چه محصولاتی طرف خواهیم بود و سبک طراحی این مدل‌های جدید چگونه خواهد بود، سوالاتی هستند که هنوز کسی پاسخ روشنی برای آن‌ها ندارد. البته سونی در طی چند سال گذشته همواره از یک سبک طراحی یکسان پیروی کرده و تغییرات چندان بزرگی در ساخت گوشی‌های هوشمند اکسپریا شاهد نبوده‌ایم، بنابراین تصور اینکه گوشی‌های جدید این سری چه ظاهری خواهند داشت، چندان هم سخت نیست.

تصویر اکسپریای جدید سونی لو رفت

تصویر اکسپریای جدید سونی لو رفت

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از دیجی رو، نمای جلو و پشت اکسپریای جدید سونیاما گذشته از این‌ها، امروز وب‌سایت GSMArena اقدام به انتشار تصاویری لو رفته از پرچمدار جدید سری اکسپریا نموده است و همانطور که انتظار داشتیم سونی از همان سبک طراحی آشنای خود بهره گرفته و این مدل جدید نیز شباهت بسیار زیادی به نسخه‌های پیشین دارد. البته با توجه به اینکه گوشی‌های هوشمند سونی همواره از طراحی خوبی برخوردار بوده‌اند، نمی‌توان این مسئله را به عنوان نقطه ضعفی برای محصول جدید در نظر گرفت، اما با این حال از شرکت بزرگی مانند سونی انتظار می‌رود تا خلاقیت و تنوع بیشتری در طراحی محصولات خود به خرج دهد.

تصویر اکسپریای جدید سونی لو رفت

البته گفته شده که در طراحی اکسپریای جدید تغییراتی نیز رخ داده که چندان آشکار نیست. به عنوان مثال می‌توان به انحنای بیشتر کناره‌ها در مقایسه با نسخه‌های قبلی گوشی‌های این سری اشاره کرد. محل قرارگیری لنز دوربین نیز تغییر کرده و همچنین با توجه به تصاویر منتشر شده، سونی در این مدل جدید به سراغ استفاده از پورت نسبتاً جدید USB Type-C رفته است.

تصویر اکسپریای جدید سونی لو رفت

نمای بالا و پایین اکسپریای جدید سونیخوشبختانه جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون همچنان در جای خود باقی مانده و بنابراین کاربران مجبور نخواهند بود تا به دنبال هدفون‌های USB Type-C بروند. شایان ذکر است که هیچ اشاره‌ای به این مطلب نشده که تصاویر مذکور مربوط به کدام مدل از گوشی‌های جدید سری اکسپریا می‌باشند، اما بنا به ادعای GSMArena شماره مدل این گوشی، F8331 است. در نهایت باید گفت احتمالاً رویداد IFA پیش رو، مکان مناسبی خواهد بود تا سونی از گوشی‌های اکسپریای جدید خود رونمایی کند.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید