مدير عامل مخابرات ايران با اشاره به اينكه در حال انجام كارهاي فني ارائه تلفن ثابت اعتباري در مراكز مخابرات هستيم، گفت: احتمالاً تعرفه‌ اين تلفن‌ها بيش‌تر از تلفن ثابت نخواهد بود اما اين مسئله هنوز قطعي نشده است.

صابر فيضي در گفت‌وگو با فارس در خصوص ارائه تلفن ثابت اعتباري از سوي مخابرات، اظهار داشت: كارهاي آزمايشي اين سرويس انجام شده و در حال برنامه‌ريزي براي راه‌اندازي اين نوع تلفن در مراكز داراي متقاضي هستيم.

وي ادامه داد: اين سرويس مركز به مركز راه‌اندازي مي‌شود و پس از راه‌اندازي در تمام مركز، راه‌اندازي خواهد شد.

وي در خصوص اينكه احتمالاً ابتدا در كدام استان راه‌اندازي خواهد شد، گفت: اينكه ابتدا در كدام استان راه‌اندازي شود مشخص نيست و بستگي به اين دارد كه در چه جايي زودتر جواب دهد.

فيضي افزود: مرحله پايلوت طرح انجام شده و نتيجه نيز حاصل شده است كه در حال حاضر مشغول انجام كارهاي فني طرح براي مراكز هستيم.

وي ادامه داد: زمان راه‌اندازي اين سرويس دقيقاً مشخص نيست و احتمالاً تعرفه تلفن‌هاي ثابت اعتباري بيشتر از تلفن ثابت نخواهد بود اما اين مسئله هنوز قطعي نشده است.

به گزارش فارس، ارائه تلفن ثابت اعتباري از سال گذشته در دستور كار شركت مخابرات ايران قرار گرفت كه با همزماني خصوصي سازي مخابرات، اجراي اين طرح به پس از خصوصي‌سازي و ارائه طرح تجاري مالكان موكول شده بود.

بیشتر بدانید:   انتقال مکالمه خطوط دائمی همراه اول به تلفن ثابت رایگان شد

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.