برنامه شبکه اجتماعی اسنپ چت با پوست اندازی اساسی خدمات جستجوی خود را بهبود بخشیده است. البته این تغییرات اسنپ چت نسخه برای آیفون عرضه شده است.

اسنپ چت با تغییرات اساسی عرضه شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از فارس، میله ابزار جستجوی جهانی اسنپ چت به بالای این برنامه موبایلی اضافه  شده و رابط کاربری آن نیز به طور کامل تغییر کرده تا رضایت کاربران هر چه بیشتر جلب شود.

قرار است نسخه اندرویدی اسنپ چت نیز به زودی با همین تغییرات عرضه شود، هر چند شرکت سازنده زمان خاصی را برای عرضه نسخه مذکور اعلام نکرده است.

بسیاری از منتقدان اسنپ چت می گویند این شرکت در برابر تغییرات در رابط کاربری و امکانات برنامه خود بسیار مقاوم بوده و اسنپ چت حالا با این کار جواب خوبی به منتقدان خود داده است.

snapchat قصد دارد به زودی سهام خود را نیز در بازار بورس عرضه کند و گفته می شود این تغییرات در برنامه یاد شده بی ارتباط با این رویداد نیز نیست.

در نسخه جدید دوست یابی و جستجوی افراد نیز تسهیل شده و می توان گروه هایی با امکانات بیشتر تشکیل داد، شناسایی ناشران اخبار و اطلاعات هم با هدف مقابله با انتشار اخبار جعلی از طریق اسنپ چت تسهیل شده و همچنین میان برهایی برای دسترسی سریع به پیام های دوستان و گپ با آنها در نظر گرفته شده است.

در تغییرات اسنپ چت علاوه بر این، با نگهداشتن و کشیدن نمایه اولیه هر فرد می توان جزییات بیشتری را در مورد وی مشاهده کرد و راحت تر می توان رویدادها و نظرات خود را به ثبت رساند.

بیشتر بدانید:   درآمد تلگرام ، ایسنتاگرام و دیگر پیام رسان ها از چه راهی است؟

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.