چراغ چشمک زن ال ای دی گوشی هوشمند شما چند قابلیت جالب دارد. که یکی از این قابلیت ها تغییر رنگ LED گوشی است که امروز با این راهکار آشنا می شوید.

چگونه رنگ LED گوشی را تغییر دهیم؟

گوشی های هوشمند علاوه بر ایجاد لرزش و پخش صدای زنگ برای مطلع ساختن کاربر از پیام ها و یا هشدارهای صورت گرفته چراغ ال ای دی کوچکی را نیز در بالای صفحه دارند که در هنگام اعلان هشدارها با نور خود به آگاهی کاربر کمک زیادی می کند.

شما می توانید با تنظیم و تغییر رنگ LED گوشی و سرعت روشن و خاموش شدن این چراغ در مواقع هشدار اعلانها را از یکدیگر تفکیک کرده و بدون باز کردن و یا برداشتن گوشی متوجه شوید پیام، هشدار و یا تماس صورت گرفته متعلق به کجاست.

در گام اول شما به نرم افزار Light Manager- LED Settings احتیاج دارید که می توانید از پلی استور گوگل بصورت رایگان آن را دانلود و نصب کنید.

گام بعدی دادن اجازه دسترسی این برنامه به نوتیفیکیشن‌های تلفن همراهتان است. برای این کار می توانید از روش زیر کمک بگیرید:

Settings/ Notification / Light Manager.

اکنون برنامه برای شما فعال شده و شما با گزینه های مختلف تنظیم رنگ و سرعت و نوع روشن خاموش شدن نور برای هشدارهای مختلفی چون پیامهای از دست رفته، اس ام اس، تلگرام، هشدار کم شدن باتری، یادآوری های تقویم و به همین ترتیب سایر اپلیکیشن هایی که مرتبط با این لامپ است تفکیک سازی را براحتی انجام خواهید داد.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

1 دیدگاه

  1. البته بعضی از مدلای میان رده با این که چراغ اعلانات یا Notification LED دارن، ولی این طوری نمیشه شخصی سازی شون کرد و دلیلشم اینه که واسه ی این که این کارو بشه انجام داد، LED استفاده شده توی گوشیتون باید از نوع RGB باشه.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید