قابلیت جدید تگ های فروش در اینستاگرام به کاربران این امکان می‌دهد که محصولات مورد علاقه خود را تا حدودی به صورت مستقیم از این اپلیکیشن خریداری کنند. با ما همراه باشید.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از تک شات، با استفاده از این قابلیت جدید شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف می‌توانند محصول خود را در عکس‌های مختلف تگ کنند، درست مانند وقتی که دوستان خود را در یک عکس تگ می‌کنید. به این ترتیب کاربران می‌توانند روی این تگ‌ها ضربه بزنند و محصول را از اینستاگرام خریداری کنند، بدون اینکه نیاز باشد یک صفحه مرورگر جدید باز کنند.

با قابلیت تگ های فروش در اینستاگرام خرید کنید

تگ های فروش در اینستاگرام تبلیغاتی جدید برای کاربران آزار دهنده نخواهد بود زیرا تگ‌ ها دارای این قابلیت هستند که به صورت پیش فرض مخفی باشند و در صورت تمایل کاربر نمایش داده شوند، کاربر باید روی یک دکمه ضربه بزند تا بتواند جزییات محصولات را درون یک آگهی تصویری ببیند. با ضربه زدن روی این محصولات، جزییات بیشتر و هم چنین لینک خرید محصولات از صفحه فروشگاه آنلاین این شرکت در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

البته هنوز قابلیت خرید محصولات به صورت کاملا مستقیم از اینستاگرام وجود ندارد اما دیگر نیازی نیست که کاربر خودش به دنبال وب سایتی بگردد که می‌تواند محصولی که در اینستاگرام دیده است را از آنجا خریداری کند.

به گفته اینستاگرام در این مرحله ۲۰ شرکت‌ از جمله ابرکرومبی اند فچ که بیشتر در عرصه مد فعالیت می‌کنند، از تگ های فروش در اینستاگرام فروش جدید استفاده می‌کنند و این تگ‌ها در مقطع فعلی تنها برای برخی از کاربران نسخه iOS این اپلیکیشن در ایالات متحده قابل دیدن خواهند بود. انتظار می‌رود که این قابلیت به زودی در نسخه اندروید و برای ویدیوهای تبلیغاتی نیز فعال شود.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید