قيمت انواع تلويزيون در برندهاي مختلف طي ماه گذشته ثابت بوده و تغيير چنداني نكرده است.

به گزارش دنیای اقتصاد، بر اساس اعلام فعالان بازار، طي مدت اخير ميزان تقاضا هم در حد ناچيزي است و بازار در انتظار روزهاي پررونق است. فعالان بازار همچنين به افزايش جزئي تقاضا براي تلويزيون‌هاي سايز بزرگ اشاره كردند و گفتند همين ميزان اندك تقاضا هم مربوط به تلويزيون‌هايي با سايز بالاتر از 30 اينچ است.

براساس اعلام يكي از مسوولان نمايندگي فروش شركت گلديران در خيابان جمهوري، مدل‌هاي LH500 و LH700 از خانواده ال‌جي فروش خوبي دارند كه در دو سايز 42 و 37 اينچ به بازار عرضه شده‌اند و از خانواده اسكارلت هستند در بازار فروش بالاتري دارند.

به گفته اين فروشنده، تلويزيون‌هاي 37و 42 اينچ از مدل LH700 داراي ويژگي‌هايي چون نسبت كنتراست 10000:1، تجهيز به بلوتوث، پورت USB، سنسور هوشمند بوده و يك تلويزيون FULL HD است. اين تلويزيون‌ها به ترتيب با قيمت يك ميليون و 350 هزار و دو ميليون و 50 هزار تومان به فروش مي‌رسند.

مدل LH500 نيز تلويزيون 42 اينچ پرفروش ديگري از اين خانواده است كه كنتراست آن 1:50000 است. اين تلويزيون FULL HD نيز به هوشمند، پورت USB، ورودي و خروجي‌هاي مختلف و…. مجهز است و با قيمت يك ميليون و 940 هزار تومان و ضمانت گلديران به فروش مي‌رسد. مدل‌هاي V550 ، V400 و V450 نيز از تلويزيون‌هاي LCD پرفروش 40 اينچ سوني در بازار هستند كه به ترتيب با قيمت يك ميليون و 730 هزار تومان، يك ميليون و 740 هزار تومان و يك ميليون و 970 هزار تومان به فروش مي‌رسند.

بیشتر بدانید:   عذرخواهی اپل از سامسونگ امروز رسماً منتشر شد

به گفته كهن، يكي از فروشندگان محصولات سوني، مدل‌هاي جديد تلويزيون‌هاي سوني طي ماه آينده وارد بازار مي‌شوند و قرار بر اين است مدل‌هاي جديد تلويزيون‌هاي ال‌اي‌دي با قيمت پايين‌تر از قيمت كنوني وارد بازار داخلي شوند.

جي‌وي‌سي هم كه ادعا مي‌كند تنها عرضه‌كننده تلويزيون‌هاي فوق باريك super slim از نوع LCD در بازار است از ثبات قيمت‌ها در بازار طي ماه‌هاي اخير خبر داد و گفت كه مدل‌هاي جديد طي هفته‌هاي آينده وارد بازار داخلي مي‌شوند. وي همچنين مدل WX7042 را از تلويزيون‌هاي فوق باريك جديد جي‌وي‌سي معرفي كرد كه رنگ مشكي را كاملا واقعي نشان مي‌دهد. اين تلويزيون با قيمتي حدود سه ميليون تومان به فروش مي‌رسد.

مدل‌هاي LZ 8042 و L37X10 هم از تلويزيون‌هاي LCD پرفروش پاناسونيك طي ماه‌هاي اخير است كه به ترتيب با قيمت يك ميليون و 280 هزار تومان و 965 هزار تومان به فروش مي‌رسند. قيمت تلويزيون‌هاي اين برند هم طي ماه‌هاي اخير تغيير چنداني نكرده است.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.