از بهمن ماه 1387 تاكنون، 50 هزار پايان نامه در پايگاه ثبت اطلاعات پايان‌نامه ها و رساله‌هاي تحصيلات تكميلي كشور، در وب‌سايت پژوهشگاه به ثبت رسيده است. 

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از وبنا،  از بهمن ماه سال 1387 كار ثبت پايان‌نامه در پايگاه جديد آغاز شده و از آن زمان تاكنون 50 هزار پايان‌نامه در اين پايگاه به ثبت رسيده است.

بيشترين پايان‌نامه ‌هاي ثبت شده در اين پايگاه مربوط به گروه علوم انساني با 21 هزارو 775 ركورد بوده و پس از آن به ترتيب گروه علوم پايه با 11 هزار 555 ركورد، گروه فني و مهندسي با 10 هزار و 365 ركورد، گروه كشاورزي با 5 هزار و 331 ركورد، گروه هنر با هزار و 640 ركورد و گروه علوم پزشكي با هزار و 75 ركورد قرار دارند.

در ميان پايان نامه هاي رشته هاي مختلف تحصيلي، رشته شيمي بالاترين آمار ثبت را به خود اختصاص داده به طوري كه هزار و 778 پايان نامه ثبت شده مربوط به رشته شيمي بوده و رشته هاي رياضي، روانشناسي، فيزيك و حقوق در جايگاه هاي بعدي از نظر ميزان ثبت پايان‌نامه در اين پايگاه را داشته اند.

برای مشاهده سایت به آدرس http://irandoc.ac.ir مراجعه کنید.

بروزرسانی: دوستان و خوانندگان گرامی توجه داشته باشند که پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، صرفا یک سایت خبری است به همین جهت در صورت نیاز به مکاتبه با سایت ایران داک حتما به آدرس http://irandoc.ac.ir مراجعه کنید. برسام کمکی در زمینه تعیین پایان نامه یا ارائه پیشنهاد نمی تواند داشته باشد. موفق باشید

6 دیدگاه ها

  1. سلام.خسته نباشید.ترو خدا ترو به قرآن پایان نامه ای که در خواست کردمو برام ایمیل کنید.از کی همش میام سر میزنم میبینم هیچ خبری نیست.لطفاً.پایان نامه ای که خواستم نفقه زوجه در فقه و قانون بود.

  2. سلام خسته نباشید من دانشجوی کاردانی فناوری اطلاعات هستم پروژه پایانیم در مورد gns3 هست ولی مطلب خوبی از این موضوع به دست نیاوردم اگه میشه کمکم کنید

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید