ال‌ جی به تازگی سری جدید جاروبرقی بی‌سیم دستی و پیشرفته ™CordZero را وارد بازار ایران کرده است. جاروبرقی CordZero ال جی به منبع تامین برق مستقل، برس ضد گیرکردن مو همراه با موتور اینورتر مجهز است و با وجود باتری‌ قابل شارژ فوق العاده، مدت زمان زیادی برای جاروکشی با کیفیت و راحت به اندازه ۳۰ دقیقه (بالاترین زمان در بین تمامی رقبا) در اختیار کاربر می‌گذارد.

جاروبرقی دستی ال جی CordZero وارد بازار ایران شد

منبع تامین برق: باتری لیتیوم-یون برای مدت زمان جاروکشی طولانی

جاروبرقی CordZero ال جی جاروکشی را بسیار راحت کرده و مدت زمان جاروکشی و قدرت مکش بالا را به لطف منبع تامین برق مستقل بسیار بیشتر کرده است. منبع برق مستقل در حالت عادی تا ۳۰ دقیقه و در حالت مکش قدرتمند تا ۲۰ دقیقه با باتری قابل شارژ مستقل روشن می‌ماند. این باتری ۱۸ ولت قابل شارژ می‌تواند جداگانه نیز شارژ شود.

برس ضد گیرکردن مو: تمیز کردن بدون توقف

بعضی مواقع موهای در هم پیچیده انسان و حیوانات در عملکرد جاروبرقی اخلال ایجاد می‌کند و کاربر باید به طرز نامناسبی یکسره بصورت دستی موها را از دهانه برس مکنده جدا کند.

کاری که بسیار غیر بهداشتی و پرزحمت است. با سیستم نوآورانه برس ضد گیر کردن ال‌ جی این مشکل بزرگ کاملا برطرف شده است. یک لاستیک نرم در دهانه موتوری دستگاه قرار گرفته است که از طریق لرزش، مانع گیرکردن موها در برس جاروبرقی می‌شود. در نتیجه کاربران را از زحمت جدا کردن دستی موها از برس جاروبرقی راحت می‌کند.

موتور اینورتر: قدرت تمیزی بیشتر و پایداری بیشتر

جاروبرقی CordZero ال جی از موتور مبتکرانه و هوشمند اینورتر ال‌ جی استفاده می‌کند که بالاترین عملکرد ممکن را در عین بهروری بالا و پایداری در حجمی کوچک ارائه می‌دهد. موتورهای معمولی از جاروبک های کربنی استفاده می‌کنند، جاروبک ها بخاطر اصطحکاک زیاد در زمان کوتاهی داغ می‌کنند که علاوه بر اثرگذاری منفی بر عمر موتور، باعث آلودگی های کربنی نیز در محیط میگردد.

بیشتر بدانید:   اسپیکر بلوتوث ال جی مناسب عاشقان موسیقی

در حالی که موتور اینورتر هوشمند ال جی از قدرت آهنربایی بدون اصطحکاک استفاده می‌کند که طول عمر کارکردی بیش از ۱۰۰۰ ساعت را تضمین می‌کند. موتور هوشمند اینورتر به جاروبرقی قدرت تمیز کردن و جمع‌آوری تا ۹۴ درصد شامل موی حیوانات و دانه‌های عدس را می‌دهد. جای تعجب نیست که ال‌جی کاملا به محصول خود مطمئن است و این موتور اینورتر را برای ده سال گارانتی کرده است.

ویژگی‌های بهبود یافته دیگر

به عنوان یک جاروبرقی ۲ در ۱ ، کاربرد دوگانه جاروبرقی دستی CordZero™ این امکان را به کاربر می‌دهد تا از حالت عصایی برای استفاده از دسته بلند جاروبرقی و حالت قابل حمل برای جاروی دستی استفاده کند. با لوله داخلی و ابزارهای برسی، گردش ۱۸۰ درجه راحت سر جارو و طراحی باریک، جاروبرقی دستی CordZero™ باعث می‌شود تمیز کردن محیط کمتر کاربر را خسته کند.

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.