بر اساس بررسي هاي انجام تامين كنندگان تجهيزات اموزشي در بريتانيا استفاده از گوشي هاي هوشمند و نت بوك ها در مدارس و دانشگاه ها روز به روز در حال افزايش است و در مقابل لپ تاپ ها روز به روز با اقبال كمتري مواجه مي شوند.

به گزارش فارس، بررسي 406 مدرسه و دانشگاه در بريتانيا در زمينه استفاده از آي تي در مدارس و خانواده ها نشان مي دهد كه دانش اموزان و دانشجويان روز به روز بيشتر به استفاده از دستاوردهاي نوين فناوري روي مي اورند.

همين بررسي ثابت مي كند كه تا سال 2015 نت بوك ها و گوشي هاي هوشمند به طور گسترده جايگزين لپ تاپ ها مي شود. در ان زمان 69 درصد از دانش آموزان و دانشجويان حداقل يك نت بوك خواهند داشت و رايانه هاي شخصي و لپ تاپ ها به تاريخ مي پيوندند.

همچنين در حال حاضر تنها 4 درصد از مدارس به طور نظام مند از نت بوك استفاده مي كنند، اما اين رقم در آينده به طور چشمگيري افزايش مي يابد. در حال حال حاضر سه چهارم از دانش اموزان در منازل به كنسول هاي بازي دسترسي دارند و معتقدند استفاده از اين كنسول ها به بهبود آموزش كمك مي كند. PlayStation و Xbox محبوب ترين كنسول هاي بازي مورد استفاده دانش اموزان است.

بیشتر بدانید:   لیست قیمت لپ تاپ (آخرین بروز رسانی 30.11.92)

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.