جديدترين نسخه از نرم افزارهاي آموزشي شامل آموزش الكترونيك سيستم عامل ويندوز 7 كه داراي قابليتها و امكانات جالبي نيز مي‌باشد از ماه آينده روانه بازار مي‌شود.

به گزارش فارس، عمدتاً اكثر كاربران در حد رفع نياز خود سعي در يادگيري نرم افزارها مي كنند و علاقه اي به يادگيري تمامي قابليتهاي اين دست از نرم افزارها ندارند. اين در حالي است كه آنها از اين موضوع غافلند كه يادگيري تمامي قابليتهاي يك نرم افزار تا چه اندازه مي تواند موجب تسهيل موارد مورد نيازشان باشد.

عده اي از اين كاربران مشكلاتي از جمله نداشتن زمان كافي براي رفتن به كلاسها را بهانه مي كنند كه به لطف عرضه نسخه هاي آموزشي الكترونيكي بر روي لوح فشرده، اين مشكل نيز تا حدود زيادي مرتفع شده است.

اين نوع از آموزشها به لطف بهره گيري از محيط شبيه سازي شده و پويا، اصولا تاثيري بهتر و ماندگارتر در خاطر كاربر دارند.

در ميان نرم افزارهاي موجود، شايد بيشترين كم لطفي متوجه سيستم هاي عامل، به خصوص نسخه هاي جديد سيستم عامل شده باشد. بسياري از كاربران به صرف دانستن امور ابتدايي و كاربردي سيستم عامل، احساس تسلط بر آن را دارند و به بسياري از قابليتها و امكانات وسيع سيستم عاملهاي امروزي بي اطلاع هستند.

پرند در راستاي ترويج فرهنگ يادگيري و استفاده از كليه امكانات نرم افزارهاي كاربردي، جديدترين نسخه از نرم افزارهاي آموزشي شامل آموزش الكترونيك سيستم عامل ويندوز 7 كه داراي قابليتها و امكانات جالبي نيز مي‌باشد را از ماه آينده روانه بازار مي‌كند.

در اين نسخه آموزشي، علاوه بر آموزش قابليتهاي اين سيستم عامل، امكان نصب كامل آن به صورت مجازي نيز فراهم شده است كه به طور كامل تمامي مراحل نصب اين سيستم عامل را براي كاربر شبيه سازي مي كند و كاربر پس از استفاده از اين نرم افزار آموزشي به سادگي قادر خواهد بود كه اين سيستم عامل را نصب كند.

بیشتر بدانید:   بدافزارهاي باجگير در پوشش آنتي‌ويروس‌های ساختگي

ضمن اينكه در پايان مباحث آموزشي، امتحان عملي و تستي نيز براي كاربر فراهم شده است تا بتواند ميزان يادگيري خود را محك بزند.

1 دیدگاه

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.