اثر هنری « حواس آینده ال جی و Tokujin Yoshiok » توسط داوران بین‌ المللی در بزرگترین مراسم جهانی طراحی تحسین شد
ال‌ جی و طراح مشهور جهانی Tokujin Yoshiok، برترین جایزه هفته طراحی میلان را برای سازه هنری مشترک «حواس آینده» دریافت کردند.

ال‌ جی با همکاری Tokujin Yoshioka برترین جایزه هفته طراحی میلان 2017 را دریافت کرد
ال‌ جی با همکاری Tokujin Yoshioka برترین جایزه هفته طراحی میلان ۲۰۱۷ را دریافت کرد

این سازه بزرگ نوری به دلیل هماهنگ کردن جنبه‌ های احساسی، روایی، مفهومی و فنی در یک اثر هنری توسط داوران نمایشگاه هفته طراحی میلان تحسین شد.

اثر هنری حواس آینده ال جی و Tokujin Yoshiok ، فناوری فوق پیشرفته LG را با طراحی تجربی بی‌ نظیر Tokujin Yoshiok ترکیب کرده است تا روابط انسانی با دنیای طبیعت و نیز فلسفه طراحی انسان‌ محور ال‌ جی را به نمایش بگذارد.

این نمایشگاه شامل دو قسمت است. یکی صندلی‌ های حواس آینده و دیگری دیوار خورشید که به شکلی هنرمندانه از ویژگی‌ های خاص و نوآورانه پنل‌ های OLED ال‌ جی و فناوری‌ های نوری آن بهره برده و قدرت آن را به نمایش می‌گذارد.

ال‌ جی با همکاری Tokujin Yoshioka برترین جایزه هفته طراحی میلان 2017 را دریافت کرد
ال‌ جی با همکاری Tokujin Yoshioka برترین جایزه هفته طراحی میلان ۲۰۱۷ را دریافت کرد

آقای Tokujin Yoshiok می‌گوید: ما به اثر هنری امسال خود در هفته طراحی میلان بسیار می‌ بالیم و کسب این جایزه افتخار بسیار بزرگی برای ما بود. همکاری با ال‌ جی و فناوری خاصشان برای من تجربه خیلی ویژه‌ای بود. این جایزه پاسخی به این تلاش زیادمان برای خلق اثر هنری بود.

آقای Noh Chang-ho، رئیس بخش طراحی شرکت LG می‌گوید: صدها هزار علاقمند طراحی هرساله به مرکز طراحی در دنیا یعنی میلان می‌آیند تا برترین طراحی‌های روز دنیا را ببینند و ما مفتخریم که امسال بخشی از این نمایش بودیم. گرفتن این جایزه ارزشمند در پایتخت طراحی دنیا واقعا باارزش است.

بیشتر بدانید:   Acer VX 15 یک نوت بوک گیمینگ متفاوت و بی رقیب!

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.