امروزه دستگاه‌های ماساژور از وسایل ضروری آرامش که باید در هر خانه‌ای وجود داشته باشد، محسوب می‌شوند. دلیل این امر فواید زیادی است که این دستگاه‌ها علاوه بر ریلکسیشن و آرامش، برای بدن دارند. عمده مشکلی که در خرید ماساژور وجود دارد هزینه زیاد آن‌ها و یا مساحت و حجم اشغالی آنها است که شاید در توان مالی بسیاری از خانواده‌های ایرانی نباشد. در این مطلب می‌خواهیم ۲ دستگاه ماساژور را به شما معرفی کنیم که می‌توانید با هزینه کم نیز خریداری کرده و در خانه و محل کار خود از آن‌ها استفاده کنید.

خرید دستگاه ماساژور با بودجه کم
خرید دستگاه ماساژور با بودجه کم

پیش از معرفی این دستگاه‌ها نگاه کوتاهی به فواید ماساژ درمانی و استفاده از دستگاه‌های ماساژور می‌اندازیم. فواید ماساژ درمانی برای بدن بسیار زیاد است ولی شاید مهم‌ترین آن‌ها این مواد باشند.

  • کاهش و تنظیم فشار خون
  • کاهش احتمال سکته قلبی
  • رفع خستگی و کوفتگی عضلات
  • بهبود روند تنفش در بدن
  • بهبود برخی بیماری‌های بدن
  • و…

هرکدام از این فواید به خودی خود دلیل محکمی برای استفاده از دستگاه‌های ماساژور و ماساژ درمانی است. سوال پیش می‌آید که خرید دستگاه ماساژور بسیار هزینه بر است و نمی‌توان از عهده این همه هزینه برآمد. پاسخ کار نزد ماست. اگر نمی‌توانید هزینه زیادی برای خرید این نوع دستگاه‌ها انجام دهید می‌توانید به جای خرید مبل ماساژور یا همان صندلی ماساژ از ماساژورهای کوچک‌تر استفاده کنید.

۲ مدل از این دستگاه‌ها برای بدن ضروری می‌باشند که در ادامه ما آن‌ها را برای شما معرفی خواهیم کرد.

دستگاه ماساژور پا

از این دستگاه برای ماساژدادن پاها استفاده می‌شود. ناحیه‌ای که این ماساژورها پوشش می‌دهند بر اساس مدل و نوع آن متفاوت می‌باشد. برخی فقط خود پاها و انگشتان را برخی دیگر تا تا ناحیه زانو.

چرا باید ماساژور پا خریداری کنیم؟ پا یکی از اندام‌های مهم و حیاطی بدن است که روزانه مجبور است فشار زیادی را تحمل کند. به همین دلیل هم بیشتر در معرض بیماری‌ها و خطرات مختلف قرار می‌گیرد. ماساژورهای پا از بیماری‌های احتمالی این ناحیه پیشگیری کرده و سلامت پاها را تضمین می‌کنند.

اگر شما نیز به دلیل شغل خود مجبور هستید که پاهای خود را تحت فشار قرار دهید و یا وزن بالایی دارید و به همین دلیل هم پاهای شما فشار زیادی را تحمل می‌کنند بهتر است یکی از مدل‌های این نوع دستگاه را در خانه داشته و از آن استفاده کنید.

خرید دستگاه ماساژور با بودجه کم
خرید دستگاه ماساژور با بودجه کم

برخی از مدل‌های ماساژورهای پا با تولید حباب کار می‌کنند و برخی دیگر با تولید گرما و ایجاد لرزش‌های منظم و مفید. نگران عملگرد ماساژورها نباشید زیرا بر روی آن‌ها تحقیقات علمی مختلفی صورت گرفته است.

دستگاه ماساژور گردن

گردن نیز از اندام‌های حساس بدن محسوب می‌شود.به دلیل شغل‌های امروزی و حتی گوشی‌های تلفن همراه که باعث می‌شود، با پایین نگه داشته شدن گردن فشار بر روی آن بسیار بیشتر شود. این ناحیه از بدن به شدت آسیب‌پذیز است و باید پیش از دیر شدن فکرهای لازم برای سلامت آن انجام شود.

ماساژور گردن تمام آن چیزی است که شما به آن نیاز دارید. با استفاده از ماساژور گردن احساس راحتی و آرامش را به خود هدیه دهید. این نوع ماساژورها ناحیه گردن و شانه‌ها را مورد پوشش خود قرار می‌دهند و خستگی و کوفتگی آن‌ها از بین می‌برند.

دو نکته مهمی که در هر دو نوع این ماساژورها وجود دارد این است که یک: هردو آن‌ها را می‌توانید با صرف هزینه بسیار کم تهیه کرده و در خانه و یا محل کار خود استفاده کنید و دو اینکه هر دو روی اندام‌های ضروری بدن تاثیر گذار هستند و به نوعی برای بدن ضروری.

خرید دستگاه ماساژور با بودجه کم
خرید دستگاه ماساژور با بودجه کم

شرکت آی رست به عنوان یکی از برترین برندهای فعال در حوزه فروش دستگاه‌های ماساژور می‌تواند شما را در خرید دستگاهی مناسب یاری کند. بهتر است پیش از خرید دستگاه به سایت این شرکت مراجعه کرده و با مشاوران این شرکت ارتباط برقرار کرده و از مشاوره‌های رایگان آن‌ها استفاده کنید.

آدرس دفتر مرکزی:

میدان ونک، خیابان ملاصدرا، ضلع شمال غربی تقاطع پل کردستان، کوچه فرشید، پلاک ۴، واحد ۱۰

تلفن تماس:

۰۲۱۸۸۶۲۸۸۶۴

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.