سایت فکر نو به آدرس www.fekreno.org یک سایت علمی و پژوهشی است که هدف آن بررسی و مطالعه در خصوص خلاقيت، نوآوری و کارآفرينی و ديگر موضوعات مرتبط است.

مطالعه منابع در خصوص خلاقيت، نوآوری و کارآفرينی و انتقال آن به علاقه‌مندان از طريق اينترنت، تدوين متون آموزشی جهت ارائه به علاقه‌مندان، تبادل نظر با کاربران در خصوص موضوعات بيان شده به منظور ارتقاي دانسته‌ها در سطح جامعه، شناسايی سايت‌های معتبر مربوط به خلاقيت، نوآوری و کارآفرينی به زبان فارسی و انگليسی و معرفی آنها، معرفی کارگاه‌های آموزشی، کلاس‌ها، کتاب‌های منتشر شده ، لوح‌های فشرده آموزشی و….. از جمله اهداف این سایت است.

مطالب موجود در سایت در دوستون و در قسمت راست و چپ صفحه دیده می‌شود. در ستون سمت راست، می‌توانید مقالات مختلفی با عناوینی چون خلاقیت در بازی‌های کامپیوتری، خلاقیت و فعالیت‌های ادراکی، آموزش و تحصیل در عصر دیجیتال، تکنیک‌های خلاقیت و ایده یابی، ورزش‌های مخصوص مغز و فواید آنها و… دیده می‌شود.

فروش نرم‌افزار، سخنان مشاهیر، کلیپ‌های آموزشی، مقالات انگلیسی، معرفی کتاب، ارسال مقالات، اخبار و…. از دیگر بخش‌های خواندنی این سایت است.

بیشتر بدانید:   تبدیل نرم‌افزارهای رایانه‌ای به ابزارهای موبایلی ممکن شد

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.