در ادامه داستان های سیستم عامل جدید گوگل به نسخه Developer Preview آن در اختیار عموم قرار گرفته است، اکنون دارندگان گوشی هایی که در لیست مجازهای Android O نیستند نیز می توانند لانچر آنرا نصب و بدون مشکل استفاده کنند.

ویژگی جالب Android O در Launcher

در مورد امکانات سیستم عامل Android O زیاد صحبت شده و هر روز نیز امکانات جدیدتری از آن کشف می شود! یکی از جالب ترین ویژگی های اندروید او این است که لانچر آن مانند نرم افزارهای جداگانه سیستم عامل عمل می کند. به همین دلیل امکانات بسیاری برای آن ایجاد شده که کاربر می تواند با تغییرات مورد دلخواه خود از آنها استفاده کند. جالب اینکه از لانچر خود به راحتی می توانید خروجی apk گرفته و در موبایل دیگر از آن استفاده کنید.

دانلود و نصب لانچر جدید Android O Pixel Launcher
دانلود و نصب لانچر جدید Android O Pixel Launcher

نیاز به روت کردن ندارید

هرچند در کمتر از چند روز از ارائه این سیستم عامل فردی توانست آنرا روت کند با این حال و به دلیل امکانی که در بالا گفته شد، لانچری که در اختیار شما برای دانلود و نصب فضای Android O قرار می گیرد مشکلی نداشته و نیازی به روت کردن دستگاه برای استفاده از آن نخواهید داشت.

همانطور که می دانید فقط دارندگان موبایل و تبلت های اختصاصی گوگل می توانند Android O البته نسخه Developer Preview را استفاده کنند. همچنین این سیستم عامل قایل ارتقا از سیستم عامل marshmallow به پایین تر را ندارد. با این روش کاربران تقریبا بسیاری از موبایل ها می توانند به راحتی استفاده از اندروید او را تجربه کنند.

هرچند کاربران Google Pixel زیاد تغییری در لانچر احساس نمی کنند زیرا بسیاری از امکانات لانچر این سیستم عامل فعلا تغییر جدی نسبت به Android Nougat ندارد. فقط امکان کشیدن به بالا برای استفاده از نرم افزار، ویژگی جدیدی لانچر Android O است که البته تا الان کشف شده!

بیشتر بدانید:   گزارشی از بلعیدن اسپول توسط گوگل و معرفی اپلیکیشن Instamap

دانلود Android O Pixel Launcher

چند روز قبل پس زمینه Android O را در اختیار شما قرار دادیم. حال برای دانلود و نصب راحت Android O Pixel Launcher از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود Android O Pixel Launcher

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.