به گزارش دنیای اقتصاد، مدل 1319 F به عنوان دستگاه چهار كاره سياه و سفيد ليزري پرفروش اچ‌پي در بازار داخلي معرفي شد.

اين پرینتر با قابلیت چاپ لیزری سیاه و سفید و مناسب برای استفاده‌های خانگی و اداری است. این پرینتر چندکاره علاوه بر قابلیت چاپ اسناد، توانایی کپی کردن سیاه و سفید، Fax و اسکن رنگی را نیز دارد. این پرینتر قادر به چاپ 18 صفحه سیاه و سفید در یک دقیقه با دقت dpiا1200×1200 است. HP،F1319 با اینکه پرینتری از نوع سیاه و سفید است، ولی با توجه به طراحی خاص اداری آن ویژگی‌های نسبتا خوبی را در چاپ، قابلیت چندکاره و اتصالات ارائه می‌دهد.

به طور كليHP،F1319 پرینتری است از نوع لیزری و سیاه و سفید با قابلیت چند کاره از جمله ارسال و دریافت فاکس، کپی سیاه و سفید و اسکن رنگی. این پرینتر قادر به پرینت رنگی 18 صفحه‌ در ثانیه است. البته این عدد قطعی نیست و پیچیدگی سند، نرم‌افزار و سیستم در آن تاثیرگذار می‌باشند. شما می‌توانید 8/5 ثانیه پس از روشن کردن چاپگر نخستین پرینت را از آن به دست آورید.

بیشترین حدی که از این پرینتر می‌توانید کار بکشید و استاندارد کارخانه است 8000 صفحه در دقیقه است که عدد نسبتا بالایی می‌باشد. البته عددی که توصیه می‌شود بین 500 تا 2000 صفحه است. این پرینتر از فناوری Monochrome Laser استفاده می‌نماید و دقت dpiا1200×1200 در هر چاپ سیاه و سفید را ارائه می‌دهد. این پرینتر مجهز به پردازنده 240 مگاهرتزی می‌باشد. مناسب‌ترین دما برای کار کردن در آن بین 15 تا 32/5 درجه سانتیگراد است.

بیشتر بدانید:   راه حل استفاده بیشتر از نرم افزارهای آزمایشی

سینی کاغذ این چاپگر هم دارای ظرفیت 250 برگ است. 10 برگ به صورت دستی و 30 برگ نیز به صورت ورودی اتوماتیک وجود دارد. نوع کاغذ‌هایی که این پرینتر قادر به پشتیبانی از آنها است هم متنوع است.

اسکنر موجود روی این پرینتر از نوع Sheetfed LED Scanner است و توانایی اسکن کردن اپتیکال با دقت 600 dpi را دارد.

این دستگاه از 18 صفحه کپی در دقیقه پشتیبانی می‌کند.

فاکس داخلی این پرینتر هم قادر به انجام 3 برگ در ثانیه است. البته اسناد پیچیده‌تر زمان بیشتری را از سیستم صرف می‌کنند. اين دستگاه با قيمت 355 هزار تومان و ضمانت سرزمين سبز به فروش مي‌رسد.

1 دیدگاه

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.