در اوایل سال جاری میلادی شایعاتی در فضای مجازی منتشر شده بود که نشان می داد کانن در حال کار بر روی یک دوربین بدون آینه فول فریم است. طبق شایعات قرار بود این دوربین در نمایشگاه Photokina رونمایی شود اما ظاهراً این اتفاق نیفتاد و به جای آن دوربین کانن EOS M5 معرفی شد که با توجه به ویژگی ها و طراحی و مشخصات، یک محصول کاملاً بهبود یافته به نسبت دوربین های بدون آینده کانن بود. در ادامه خبر با ما همراه باشید.

دوربین بدون آینه فول فریم

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از تک شات، اما سوال اصلی اینجاست که بلایی بر سر دوربین فول فریم بدون آینه آمد؟ آیا این شایعات کاملاً دورغ بود؟ به گفته کاربران وب سایت Canono Rumers، کانن همچنان در حال کار بر روی چنین دوربینی ست. ظاهراً این شرکت برای تصمیم گیری در مورد استفاده از لنز EF-mount و لنزهایی همراه دوربین با چالش هایی مواجه شده است. این یعنی کاربران دیگر نیازی به تعویض و انتخاب یک سری لنز جدید که فقط برای این مدل خاص عرضه شده باشد، ندارند.

همچنین کاربران با همین لنزهای EF موجود می توانند بدون هیچ مشکلی و بدون نیاز به آداپتور لنز از دوربین استفاده کنند. اگرچه این اطلاعات هنوز در حد شایعه هستند اما می توان گفت که تا حدی قابل باور هستند. درست به همین علت سونی یک از معدود شرکت هایی به حساب می آید که به شدت روی استاندارد فول فریم بدون آینده در دوربین های سری A7 خود تمرکز کرده است.

کاربران از سری دوربین های A7 سونی رضایت دارند و نظرات مثبت زیادی در مورد آن به گوش می رسد؛ به همین دلیل کانن هم تمایل دارد وارد چنین حوزه ای شود. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ رونمایی این محصول به میان نیامده است اما منبع آگاه Canon Rumor پیش بینی کرده که در اواخر سال ۲۰۱۷ شاهد معرفی این دوربین خواهیم بود.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید