نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فناوری های مالی فین تک، با هدف حمایت از تجاری سازی ایده‌های نو،حل مسائل جدید و معرفی استارتاپ های در حوزه فناوری های مالی نظیر بانکداری، پرداخت الکترونیکی و بورس است. دومین رویداد مالی فین تک به مدت سه روز از ۱۸ تا ۲۰ اسفند ماه سال جاری در دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.

شرکت اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) با حمایت بانک پاسارگاد و همت مرکز نوآوری و فناوری و همکاری شرکت های داتین ، اتیک ، پارسا در نظر دارد رویدادی نوآورانه با عنوان نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فناوری‌ های مالی (فین تک) به چالش حل مسئله، هکوان، استارتاپ وان و نمایشگاه استارتاپ‌ ها می‌ پردازد.

از اهداف عمده این رویداد می‌ توان به آموزش و ترویج فناوری در حوزه مالی و شناسایی تیم‌ ها و استارت آپ‌ ها اشاره کرد. لذا از تمامی علاقه‌ مندان به شرکت در بخش‌ های برنامه‌نویسی، طراحان رابط و تجربه کاربری، متخصصان کسب و کار و کلیه اشخاصی که صاحب ایده‌ های نو در این زمینه هستند دعوت می‌ شود در این رویداد حضور یابند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به نشانی www.fintechfest.ir مراجعه فرمایید.

نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فناوری های مالی فین تک برگزار می شود

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید