بیش از یکسال میگذرد که کمپین من طراحم آغاز شده است و توانسته تا کنون بیش از ۶۰۰۰ هزار امضا برای حمایت از جامعه طراحان ایرانی جمع کند و در کنار آن در حال تدوین قوانین و آشنا کردن طراحان با قوانین و چگونگی بهره برداری از کپی رایت و حقوق خود هستند.

در همین راستا دومین همایش این کمپین در سالن همایش‌های برج میلاد در روز سه‌شنبه ۳ اسفند ماه برگزار می شود و در طی این مراسم پیشکسوتان طراحی به همراه طراحان جوان به بررسی مشکلات طراحان در ایران پرداخته و سعی در حل این مشکلات دارند.

برای این همایش اسنپ ۳۰ درصد تحفیف با کد mantaraham برای کاربران فعال کرده است که البته فقط از ساعت ۲ الی ۱۰ شب فعال است و همچنین پارکینگ مجموعه نیز رایگان است.

دومین همایش کمپین "من طراحم" ۳ اسفند برگزار می شود
دومین همایش کمپین “من طراحم” ۳ اسفند برگزار می شود

سال گذشته نیز همایش در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد و در آنجا از ۴ طراح در بخش‌های مختلف معماری، رابط کاربری، صنعتی و نقاش بعنوان سخنران دعوت شده بود که البته به همراه یک کارشناس دادگستری به بررسی معظلات طراحان پرداخته شد و برای مشکلات کپی‌رایتی که بعضا برخورده بودند راه‌حل‌هایی مورد بررسی قرار گرفت.

امیدواریم در این روز دومین همایش بزرگ من طراحم نیز برگزار شود و بتواند این کمپین در ادامه موفق شده و وضعیت جامعه طراحان ایرانی را بهبود ببخشد.

بیشتر بدانید:   کمپین‌ های خیرخواهانه رمضان امسال، همگی در یک قاب

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.