مدتی پیش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ضرب‌العجلی را برای فروشگاه‌های الکترونیکی بازی تا پانزدهم خرداد ماه تعیین کرد تا این پایگاه‌ها جهت ادامه فعالیت مجوز دریافت کنند.

دو فروشگاه الکترونیکی بازی راه اندازی شد

بازی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، پس از فراخوان ثبت‌نام جهت دریافت مجوز یا پروانه فعالیت فروشگاه‌های الکترونیکی در وهله‌ اول دو فروشگاه الکترونیکی پروانه فعالیت خود را دریافت کردند. این دو فروشگاه عبارتند از پخش زرین به نشانی gamebaz.net و اول مارکت به نشانی avvalmarket.ir. همچنین بررسی پرونده ۱۰ متقاضی دیگر در دستور کار قرار گرفته است.

لازم به ذکر است با تصویب “ضوابط صدور مجوز تاسیس، راه‌اندازی و فعالیت فروشگاه‌های الکترونیکی یا مجازی بازی‌های رایانه‌ای و نظارت بر فعالیت آنها” ساماندهی این نوع فروشگاه‌ها توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای آغاز شده است.

متقاضیان تاسیس فروشگاه‌های الکترونیکی بازی می‌بایست به تارنمای معاونت نظارت و ارزشیابی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به نشانی www.ebazi.org مراجعه و ضمن ثبت نام، فرم‌های مربوطه را از بخش کتابخانه فرم دریافت و نسبت به تکمیل و ثبت درخواست مجوز فعالیت اقدام کنند.

بیشتر بدانید:   لوح فشرده بازی «سهراب و غول‌های شهری» رونمایی شد

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید