رادیو بادیو قسمت ۷۰


به قسمت ۷۰ ام رادیو بادیو رسیدیم. این هفته سری زدیم به دنیای فینتک ها، یاهو، اپل و گوگل.

در این قسمت کیارش آمالی وند در مورد موفقیت های آیفون در فروش صحبت می کند. اینکه احتمالا آیفون موفق ترین محصول دنیا تاکنون است. بد نیست دلایل و آمارهای جالبی که ارائه می کند را بشنوید.

گوگل در کنفرانس هفته گذشته خودش قرار بود از Pixel 2 رونمایی کند. ولی به ظاهر اتفاقات خیلی جذاب دیگری هم رخ داده که شاید کم از محصول جدید موبایل گوگل هم نباشند. تحلیل های امین خلیقی را بشنوید.

رادیو بادیو قسمت ۰۷۰
رادیو بادیو قسمت ۰۷۰

گروهی بر روی دستیارهای صوتی تحقیقات جالبی انجام داده اند و به هر کدام از غول های این فناوری امتیازاتی داده اند. احتمالا خیلی از نتایج را شما هم مثل ما نمی دانستید! با مسعود زمانی همراه باشید تا اطلاعات جالبی در این مورد بشنوید.

هنوز هم یاهو خبرساز است و با اینکه تقریبا چیزی از آن باقی نمانده، تازه متوجه شدیم که موضوع هک شدن های متعدد در این چند سال چی بوده و یاهو در این بین چه نقشی داشته. اگر نگران امنیت اطلاعات خود هستید، صحبت های مسعود را حتما بشنوید.

سازمان ملل آمار جالبی از آینده صنعت مالی و پداخت ارائه کرده است. به ظاهر سال ۲۰۱۹ آغاز سبقت پرداخت های موبایلی از پرداخت های کارتی است. اگر نگران آینده کسب و کار خود هستید، آمارهایی که محمودضا فرهادی از این اتفاق مهم ارائه می کند را از دست ندهید.

توشیبا چند سالی است روی صنعت باتی تمرکز زیادی کرده است. موضوع خودروهای الکتریکی هم تا حد بسیار زیادی با این صنعت گره خورده. اگر می خواهید دستاوردهای جدید را بشنوید، اطلاعاتی که مسعود زمانی در اینباره می دهد را حتما بشنوید.

بیشتر بدانید:   رادیو بادیو قسمت ۰۴۸

بنشینید و گوش کنید!

همراهان رادیو بادیو قسمت ۰۷۰

  • مسعود زمانی
  • محمودرضا فرهادی
  • وحید حجه فروش
  • امین خلیقی
  • کیارش آمالی وند

کانال تلگرام برسام و رادیوبادیو رو فراموش نکنید. هشتگ‌های ما را هم حتما دنبال کنید. موضوعاتی که دوست دارید در موردشون بیشتر بدونید رو به ما بگید.

راستی میتونید از طریق استیچر رادیو ها رو توی iOS و Android بشنوید.

میتونید با توییتر در ارتباط با ما باشید اینجوری می‌تونیم ویژه‌برنامه‌های بهتری براتون تدارک ببینیم، با برسام و رادیوبادیو همراه باشید.

برای مشاهده آرشیو کامل پادکست های هفتگی رادیو بادیو به این لینک مراجعه کنید