رادیو بادیو قسمت ۷۲


در قسمت ۷۲ رادیو بادیو در مورد آینده شرکت های برتر دنیا از نگاه دو فرد مشهور صحبت می کنیم تا موضوع کنفرانس ادوبی و آینده ایران در بازار ارزهای رمزنگاری شده و …

وحید از نمایشگاه تراکنش صحبت خواهد کرد که به زودی آغاز خواهد شد.

امین از هوش مصنوعی جالب و عجیب شرکت ادوبی صحبت خواهد کرد که در کنفرانس هفته گذشته ادوبی رونمایی شد. صحت های امین در مورد اتفاقات این کنفرانس شنیدنی ست.

رادیو بادیو قسمت 72
رادیو بادیو قسمت ۷۲

محمودرضا از های جک شدن برخی از ساعت های هوشمند و مشکلاتی که ممکن است برای خانواده ها ایجاد شود صحبت می کند. در قسمتی دیگر او در مورد صحبت های بیل ماریس، از موسسین Alphabet VC و سام آلتمن، مدیر Ycombinator در مورد آینده ۵ شرکت برتر تکنولوژی دنیا در نگاه مردم، صحبت می کند.

محمودرضا همچنین در مورد سال ۲۰۱۹ و تولید انبوه خودروهای بدون راننده Baidu صحبت می کند. این خودروها از نرم افزار Opensource استفاده می کنند.

در بخش دیگری از این رادیو سهیل در مورد نقش ایران در ارزهای رمزنگاری شده صحبت خواهد کرد. او در مورد اهمیت و ضرورت ورود ایران به این بازار تحلیل های جالبی دارد.

پیشنهاد می کنیم این پادکست را اصلا از دست ندهید!

همراهان رادیو بادیو قسمت ۰۷۲

  • وحید حجه فروش
  • محمودرضا فرهادی
  • سهیل نیکزاد
  • امین خلیقی

کانال تلگرام برسام و رادیوبادیو رو فراموش نکنید. هشتگ‌های ما را هم حتما دنبال کنید. موضوعاتی که دوست دارید در موردشون بیشتر بدونید رو به ما بگید.

راستی میتونید از طریق استیچر رادیو ها رو توی iOS و Android بشنوید.

میتونید با توییتر در ارتباط با ما باشید اینجوری می‌تونیم ویژه‌برنامه‌ه��ی بهتری براتون تدارک ببینیم، با برسام و رادیوبادیو همراه باشید.

برای مشاهده آرشیو کامل پادکست های هفتگی رادیو بادیو به این لینک مراجعه کنید