هفته بعد در لاس‌وگاس فناوری‌های پیشرفته ربات های LG برای نشان دادن نوآوری در هوش مصنوعی به نمایش گذاشته می شود و انتظار می‌رود این امر تبدیل به یکی از موضوع های اصلی نمایشگاه CES 2017 شود.

رپورتاژ: ربات های LG در مرکز توجه نمایشگاه CES 2017

ربات های LG می‌توانند با استفاده از قدرت تحیل و آنالیز قدرتمند در محیط‌هایی با شرایط پیچیده حرکت کنند و مناسب‌ ترین راه برای انجام وظیفه خود را پیدا کرده و در نتیجه زندگی مردم را از هر زاویه‌ ایی بسیار راحت‌ تر کنند.

نوآوری‌ های به کار گرفته شده در این ربات ها فرای فناوری‌ های کنونی استفاده شده در ربات جاروبرقی LG HOM-BOT است. اولین ربات‌ های ال‌ جی که دیگر جهت تمیز کردن نیستند و با بهره از فناوری‌ های هوش مصنوعی قادر به فعالیت در محیط خانه پا به‌ پای دیگر لوازم خانگی، محیط‌ های بیرونی و نیز مکان‌ های عمومی می باشند.

• “HUB Robot” ال‌ جی که برای استفاده خانگی طراحی شده و دارای کاربری دوگانه به عنوان سیستم هوشمند خانگی و نیز دستیار شخصی برای مشتریان است.
• ربات دیگری که در CES 2017 رونمایی می‌ شود توانایی‌ های مربوط به نگهداری فضای سبز و باغچه را به نمایش خواهد گذاشت.
• ربات های LG همچنین شامل مدلی است که برای استفاده تبلیغاتی در محیط‌ های عمومی مثل فرودگاه و هتل‌ها طراحی شده است و سفر لذت بخش‌ تری برای مسافران فراهم می‌ کند.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید