معاون تجاری مخابرات استان تهران از رضایت ۷۵ درصدی کاربران از ADSL مخابرات خبر داد و گفت: اکنون صف انتظار ما در مرکز پشتیبانی ۲۰۲۰ به کمتر از سه دقیقه رسیده و امیدواریم در سال ۱۳۹۴ بتوانیم این رقم را بار دیگر کاهش دهیم.

میزان رضایت مشتریان مخابرات از اینترنت اعلام شد

مخابرات به گارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ایسنا، محمدرضا بیدخام  درباره کیفیت اینترنت مخابرات و صحبتهای برخی مسوولان مخابراتی مبنی بر اینکه مردم به دلیل نارضایتی به پس دادن اینترنت مخابرات اقدام می کنند، عنوان کرد: رقمی که اکنون در ارتباط با تخلیه لینک‌های اینترنت مخابرات وجود دارد رقمی است که مطابق با عرف حوزه است و این رقم در شرکتهای PAP نیز تفاوت چندانی ندارد.

وی ادامه داد:‌ تقریبا حدود ۵۰ درصد سهم بازار از پورت‌های دایر شده مربوط به مخابرات استان تهران است و درصد تخلیه ما در بازار عددی بین ۲۰ تا ۳۰ درصد محسوب می شود که این رقم با شرکتهای PAP برابری دارد و عدد نرمالی محسوب می شود و اصلا این گونه نیست که بخواهیم بگوییم این عدد غیر قابل قبول است.

معاون مخابرات استان تهران در ادامه افزود: در میان مشترکان ما نیز عده بسیاری از کیفیت سرویس دریافتی رضایت دارند چراکه اگر غیر از این بود سرویس خود را پس می دادند. البته با این وجود همواره عده‌ای ناراضی هستند و همیشه درصدی نارضایتی وجود دارد که این امری طبیعی است.

کندی در تامین پهنای باند

بیدخام در ادامه گفت: به دلیل مشکلاتی که گاه در تامین پهنای باند وجود دارد ممکن است در برخی مقاطع زمانی کیفیت خدمات برخی مشترکان کاهش پیدا کند، ما این مشکل را قبول داریم اما این که همه بخواهند بگویند سرعت اینترنتشان پایین است را قبول نمی کنیم.

بیشتر بدانید:   تعداد پورت های ADSL نصب شده شرکت های خصوصی : یک میلیون و سیصد هزار در کل کشور

وی درباره این که چند درصد مردم از اینترنت مخابرات رضایت دارند اظهار کرد: از نظر من حداقل ۷۵ درصد مشترکان اینترنت مخابرات از سرویسی که دریافت می کنند رضایت دارند چرا که اگر غیر از این بود سرویسهای خود را باز می گردانند، بر همین اساس اعتقاد ما آن است که درصد نارضایتی‌های موجود زیاد نبوده و این رقم در شرکت‌های خصوصی هم ممکن است وجود داشته باشد.

مناطقی که تنها از مخابرات می توانند اینترنت بگیرند…

معاون مخابرات استان تهران در پاسخ به این مطلب که همچنان در بسیاری از نقاط تهران مشترکان به دلیل زیرساخت‌های مخابراتی تنها قادر به دریافت اینترنت مخابرات هستند و چاره ای جز استفاده از اینترنت مخابرات ندارند، اظهار کرد: درصد محله‌هایی که تنها از مخابرات می توانند اینترنت بگیرند خیلی زیاد نیست.

بیدخام در پاسخ به این سوال که آیا مخابرات در واگذاری اینترنت ضریب اشتراک یک به هشت را رعایت می کند، توضیح داد: ما همواره سعی داریم این ضریب را رعایت کنیم اما به هر حال بحث تامین پهنای باند هم موضوعی است که باید مورد توجه قرار گیرد ما مدتهاست به شرکت ارتباطات زیرساخت برای تامین پهنای باند درخواست داده‌ایم و حتی در برخی موارد مبالغی را هم پرداخت کرده‌ایم اما به دلایلی که به آنها ورود نمی‌کنیم همچنان در تامین این پهنای باند مشکلاتی بر سر راه ما قرار دارد.

3 دیدگاه ها

  1. سلام. من تادیروز اشتراک شاتل راداشتم. امروزدرمخابرات ثبت نام کردم. من تازه دیدم این نظرات را. فردی مثل من که قبول نداشت خدمات دهی شاتل را اکنون اگر این نظرات در حال حاضر که سال ۹۶ است درست باشد. حتما با ضعف اعصابی که دارم دست به هاراگیری خواهم زد در همان ابتدا. ولی قبلش یک فتوا صادر میکنم که درآآنصورت مخابرات بی هیچ شکی ابتدا ازدست خواهد داد حداقل نیمی ار مشتریان خود را و سپس از دست خواهد داد حتما دست کم صدهزار مشتری که در آینده میخواستمد ثبت نام کنند. حال این چگونه ممکن است باید نشست و دید که تا یک ماه دیگر چه اتفاقی در این مورد می افتد. درهرصورت

  2. در هرصورت امیدوارم همه چیز پرفکت بوده مشگلات قبلی حل شده باشد چون تاریح نظران قبلی در زمان ۹۴ است و اکنون دو سال میگذرد که زمان زیادیست.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.