امسال جنگ جهانی پرچم‌ داران گوشی‌ های هوشمند میان اپل و سامسونگ به اوج خود خواهد رسید.

این بار هم رقابت اپل و سامسونگ بر سر محصولات جدیدشان به وضوع دیده می شود. سامسونگ با گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس و اپل با سه گوشی ازجمله یک گوشی متفاوت به نام آیفون ۸ (یا آیفون ۱۰) به جنگ یکدیگر خواهند رفت.

آیفون 8 از Galaxy S8 جذاب‌ تر خواهد بود!
آیفون ۸ از Galaxy S8 جذاب‌ تر خواهد بود!

با رونمایی زود هنگام گلکسی چند ماه زودتر از آیفون، کره‌ای ها امیدوارند تا گوشی خود را قبل از ورود آیفون ۸ به فروش رسانند. همین استراتژی را ال جی با جی ۶ در برابر گلکسی اس ۸ به اجرا گذاشته است اما بر اساس گفته‌ های کارشناسان آیفون ۸ از گلکسی اس ۸ جذاب‌ تر خواهد بود.

«مینگ-چی کو» تحلیلگر موسسه KGI Securities می‌ گوید فاکتورهای گلکسی برای جذابیت فروش کمتر از آیفون ۸ است و قطعاً مشتریان بیشتری را به‌ سوی خود جذب خواهد کرد.

به گفته وی، نمایشگر OLED با صفحه متفاوت آیفون ۸ یکی از این فاکتورها است که در سایز ۵٫۸ اینچی بدون دکمه هوم فیزیکی تعریف‌ شده و دوربین سه بعدی با فناوری جدید در خود جای‌داده است.

از سوی دیگر گلکسی نیز فناوری دستیار صوتی Bixby را در گوشی ۶٫۲ اینچی اس ۸ پلاس جای‌ داده است که اسکنر عنبیه را نیز می‌ توان به ویژگی‌ های جذاب گوشی کره‌ ای افزوده اما قطعاً کمتر از آیفون ۸ فروش خواهد کرد.

از آنجایی‌ که در وال استریت نیز سهام اپل به دلیل ویژگی‌ های جدید و آیفون ۸ که هنوز نیامده، بالا رفته، قطعاً می‌ تواند روی فروش اپل تأثیر بگذارد و باید شاهد فروش آیفون ۸ بیشتر از گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس باشیم.

بیشتر بدانید:   بروزرسانی های جدید در Galaxy S8 ؛ مخفی کردن منوی حرکتی

گفته می شود گلکسی اس ۸ به قیمت ۷۹۹ دلار و اس ۸ پلاس نیز ۸۹۹ دلار (قیمت پایه) به فروش خواهد رفت که بسیار گران تعیین شده است.

آیفون 8 از Galaxy S8 جذاب‌ تر خواهد بود!

آیفون 8 از Galaxy S8 جذاب‌ تر خواهد بود!

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید