اپل واچ ۳ (Apple Watch Series 3) رسما رونمایی شد. در ادامه بیشتر با قابلیت ها، ویژگی ها و امکانات اپل واچ جدید آشنا می‌شویم. ساعت هوشمند اپل پیشرفت‌های زیاد کرده است.

اپل در جریان کنفرانس بزرگ خود به منظور رونمایی از محصولات جدیدش، اپل واچ ۳ را معرفی کرد. این ساعت هوشمند اپل برای اولین بار به پشتیبانی از شبکه موبایل LTE مجهز شده است. پس کاربران خواهند توانست بدون احتیاج به اتصال آن به گوشی هوشمند خود، تماس صوتی برقرار کرده و به صورت آنلاین به موسیقی گوش بدهند.

رونمایی اپل واچ 3 به همراه پشتیبانی از شبکه موبایل LTE
رونمایی اپل واچ ۳ به همراه پشتیبانی از شبکه موبایل LTE

تیم کوک در جریان معرفی اپل واچ ۳ اعلام کرد اپل واچ، اکنون به شماره یک ساعت‌ها در دنیا تبدیل شده و رقبایی همچون رولکس، فسیل و امگا را پشت سر گذاشته است. تصور می‌کنیم منظور وی، افزایش میزان فروش کلی ساعت هوشمند اپل در مقایسه با ساعت‌های لوکس برندهای نام برده شده است. به گفته تیم کوک، فروش اپل واچ هر سال در مقایسه با سال قبل ۵۰ درصد رشد می‌کند.

اکنون نیاز به ذخیره‌سازی موزیک از بین رفته است، چرا که در هر زمان می‌توان به لطف اتصال بسیار پر سرعت LTE، به صورت آنلاین به موسیقی گوش داد. در هر صورت اپل واچ ۳ نخستین ساعت هوشمند اپل است که می‌توان از آن به طور مستقل از گوشی هوشمند استفاده کرد.

رونمایی اپل واچ 3 به همراه پشتیبانی از شبکه موبایل LTE
رونمایی اپل واچ ۳ به همراه پشتیبانی از شبکه موبایل LTE

البته اپل نخستین شرکتی نیست که اتصال LTE را به ساعت هوشمند خود آورده است و پیش از این در ساعت‌های هوشمند سامسونگ و ال جی شاهد افزوده شدن این قابلیت بودیم. به هر حال امکان استفاده مستقل از اپل واچ ۳ برای دوست‌داران اپل، یک خبر بسیار خوشحال‌کننده محسوب می‌شود. با ما همراه باشید تا به محض اطلاع از سایر مشخصات و قابلیت‌های اپل واچ ۳ آن‌ها را به اطلاع شما برسانیم.

بیشتر بدانید:   تصاحب ۵۱ درصد بازار تبلت ها توسط iPad

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.