تنها یک روز پیش از معرفی رسمی موبایل‌های گوگل پیکسل ۲، اخبار داغ پیرامون آنها هر لحظه منتشر می شود. روز گذشته ایوان بلس، تصویری از نمای جلویی گوشی گوگل پیکسل ۲ XL منتشر کرد؛ تا دیگر هیچ گونه ابهامی در خصوص طراحی جلو و عقب این گوشی وجود نداشته باشد. حالا طبق ادعای وبسایت Venture Beat قیمت و تاریخ انتشار این گوشی ها نیز مشخص شده است.

قیمت و زمان انتشار موبایل‌های گوگل پیکسل 2 فاش شد
قیمت و زمان انتشار موبایل‌های گوگل پیکسل ۲ فاش شد

در یک نگاه اجمالی، موبایل‌های گوگل پیکسل ۲، گوشی ۵ اینچی است که توسط HTC ساخته می شود. نسخه بزرگتر، پیکسل ۲ XL توسط الجی تولید می شود. هر دو مجهز به اسنپدراگون ۸۳۵ هستند و در هیچکدام از آنها خبری از جک ۳٫۵ میلیمتری هدفون نیست.

سال گذشته گوگل گوشی‌های هوشمندش را طی مراسمی در ۵ اکتبر رونمایی کرد و هر دو در تاریخ ۲۰ اکتبر راهی بازار شدند؛ حال آنکه شاهد تأخیر در عرضه‌ی نسخه‌ی بزرگ‌تر پیکسل گوگل خواهیم بود. با توجه به اطلاعات ارائه‌شده، به نظر می‌رسد گوگل در پی آن است تا بتواند به تقاضای ایجادشده برای این گوشی به‌صورت مناسبی پاسخ دهد. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که به نظر می‌رسد پیکسل ۲ ایکس ال پرچم‌دار اصلی گوگل در سال ۲۰۱۷ است. سال گذشته نیز گوگل برای تأمین نیاز بازار به پیکسل ایکس ال با مشکلاتی روبه‌رو شدکه به نظر می‌رسد تأخیر ایجادشده برای پوشش دادن این مشکل است.

با توجه به اینکه اپل، آیفون ۱۰ را در تاریخ ۳ نوامبر راهی بازار می‌کند، تأخیر تعیین‌شده برای عرضه‌ی پیکسل ۲ ایکس ال را باید به ضرر غول جستجو خواند؛ چراکه به‌نوعی آیفون ۱۰ زودتر راهی بازار شده است و می‌تواند در روند فروش پیکسل ۲ ایکس ال گوگل تأثیرگذار باشد.

بیشتر بدانید:   همکاری Google و LG برای تولید صفحه نمایش خمیده Google Pixel

طبق گفته Venture Beat، موبایل‌های گوگل پیکسل ۲ زودتر از نسخه بزرگتر به بازا خواهد آمد. جزئیات تاریخ عرضه و قمیت آنها به صورت زیر می باشد:

Google Pixel 2Google Pixel 2 XL
قیمت۶۵۰ دلار نسخه ۶۴ گیگابایتی

۷۵۰ دلار نسخه ۱۲۵ گیگابایتی

۸۵۰ دلار نسخه ۶۴ گیگابایتی

۹۵۰ دلار نسخه ۱۲۸ گیگابایتی

تاریخ انتشار۱۹ اکتبر (۲۷ مهرماه)۱۵ نوامبر (۲۴ آبان)

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.