سامسونگ دوسال گذشته مسنجر های بلک بری را در گوشی های هوشمند سری گلکسی خود رسما ارائه کرد ، این تبلیغات مسنجر بلک بری تاثیر زیادی در شکل گیری یک ارتباط دوجانبه با شرکت بلک بری گردید.

سامسونگ و بلک بری گوشی امن می سازند!

سامسونگ

همکاری بلک بری و سامسونگ برای تولید یک گوشی هوشمند مشترک

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از زوم تک، هم اکنون شرکت سامسونگ ، از سولوشن های امنیتی و WorkLife بلک بری در گوشی های هوشمند خود استفاده نموده است. حتی این سولوشن ها در گوشی های هوشمند گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج هم دیده می شود.

در اواخر سال گذشته خبر های بسیاری از همکاری دوجانبه غول گوشی های هوشمند کره ای و بلک بری به گوشی می رسید ، سامسونگ در سال گذشته به دنبال اجرای راه کار های امنیتی بلک بری در گوشی های اندروید خود بوده است ، شایان ذکر است تولیدات کمپانی بلک بری در سال های گذشته به امنیت بسیار بالا شهرت داشته است که اغلب سیاستمداران و شخصیت های مشهور جهان را به سمت خود کشانده است ، اما عدم انعطاف پذیری این گوشی های هوشمند با بازار امروزی باعث منزوی شدن این شرکت در میان رقبای خود شده بود.

خرید بلک بری توسط سامسونگ

جالب اینجاست که در خبر های گذشته شایعاتی از خرید ۷٫۵ بیلیون دلاری بلک بری توسط سامسونگ خبر میداد که از سمت بلک بری تکذیب شد ، این در حالی است که این بار سامسونگ به دنبال همکاری با بلک بری برای ارائه یک گوشی هوشمند جدید می باشد ، اگر این اخبار به واقعیت بپیوندد ، باید منتظر یک گوشی هوشمند با امنیت بسیار مناسب در آینده باشیم.

بیشتر بدانید:   Galaxy S7 پرچم‌دار جدید Samsung با چه مشخصاتی در راه است؟

Eldar Murtazin یک فعال در حوزه تکنولوژی های هوشمند در توئییت های خود اعلام کرد پیش بینی ارائه یک گوشی هوشمند مشترک با همکاری دو شرکت سامسونگ و بلک بری در آینده ای نزدیک وجود دارد و باید منتظر یک گوشی فوق العاده از سمت این دو کمپانی برتر در دنیای تکنولوژی باشیم.و احتمالا جدیدترین گوشی هوشمند بلک بری و سامسونگ با سیستم عامل اندروید ۵ لالی پاپ و راه کار های امنیتی بلک بری پای به دنیای تکنولوژی خواهد گذاشت.

چند و چون کامل این همکاری هنوز اعلام نشده است ، و دو شرکت در صدد مذاکرات بیشتر در این موضوع هستند.

راستی نظر شما در مورد همکاری بلک بری و سامسونگ چی هست ؟ به نظرتون این دو شرکت برای ارائه یک محصول برتر میتونند با هم همکاری کنند؟

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.