سامسونگ اعلام کرد طی ماه های آینده برنامه خود مبنی بر ارائه مجدد Note 7 کار کرده یا قطعات آن، در بازار را اعلام خواهد کرد.

چیزی که مشخص است و قبلا هم اعلام شد، مشکلی که سامسونگ با Note 7 ایجاد کرد، به دلیل اشکالاتی بود که در ساخت باتری های آن ایجاد شده بود. علاوه بر اینکه بصورت رسمی مشکل اعلام شد و راه حل آن ارائه شد، هم موبایل های باقی مانده و هم قطعات دیگر این موبایل که هر کدام می توانند ارزشمند باشند، قابل استفاده خواهند بود.

سامسونگ Galaxy Note 7 را مجدد به بازار عرضه خواهد کرد، شاید با نامی دیگر!
سامسونگ Galaxy Note 7 را مجدد به بازار عرضه خواهد کرد، شاید با نامی دیگر!

سامسونگ اعلام کرد در جهت برنامه های حفظ محیط زیست و نیز بهره برداری بهتر از محصولات باقی مانده Note 7، به احتمال زیاد موبایل های سالمی که در اختیار شرکت قرار دارد پس از برطرف شدن مشکلات، احتمالا با نامی جدید و با علامت Refurbished مجدد در بازار ارائه خواهد شد.

سامسونگ در سال ۲۰۱۶ دچار دردسرهای زیادی به خاطر نوت ۷ شد و در برنامه های مختلفی موبایل هایی که فروخته شده بود را بازپس گرفت. بسیاری از این موبایل ها در تست ها و بررسی های شرکت باز شده و مورد بررسی قرار گرفتند. ولی تعداد زیادی از آنها بدون مشکل و حتی باز نشده از داخل جعبه، در انبارهای این شکت باقی مانده اند. برنامه ارائه مجدد نوت ۷ در سراسر دنیا به جز آمریکا و کانادا دنبال خواهد شد.

همانطور که حتما در خبرهای دیروز خواندید، ۴ درصد باقی مانده موبایل های Note 7 در دست مردم، نیز تا انتهای ماه با بروزرسانی جدید، کاملا از دسترس خارج خواهند شد. طبق برنامه اعلام شده فردا نیز پرچمدار جدید سامسونگ با نام Galaxy S8 با ویژگی های جدید به بازار معرفی خواهد شد. باید منتظر باشم و ببینیم داستان های Note 7 بالاخره بعد از رونمایی جدید samsung به اتمام خواهد رسید یا شاهد سروصداهای جدیدی از سامسونگ و محصولاتش خواهیم بود!

بیشتر بدانید:   بررسی تلویزیون های LCD و LED در بازار شب عید

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید