ایرانسل با حضور در دهمین نمایشگاه بین‌ المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX 2017)، بزرگترین رویداد سالانه ایران در این زمینه، قابلیت‌های جدید سرویس تبلیغات و اطلاع‌ رسانی هوشمند خود و پیشنهاد ویژه برای متقاضیان سرویس APN ایرانسل را به بازدیدکنندگان از نمایشگاه ارائه می‌کند.

حضور ایرانسل در نمایشگاه بین‌ المللى بورس، بانک و بیمه
حضور ایرانسل در نمایشگاه بین‌ المللى بورس، بانک و بیمه

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه در دهمین دوره خود، با توجه به تقاضای رو به رشد بازار برای خدمات نوین مالی و پرداخت و در راستاى معرفى قابلیت‌هاى نهادهاى مالى داخلی و خارجی، سه هدف عمده فرهنگ‌سازی عمومی و بالابردن سواد مالی اقشار جامعه، ارتقای صنعت مالی کشور و افزایش سطح تعاملات بین شرکتی و نیز ارتقای سطح تعاملات بین‌المللی صنعت مالی ایران را دنبال می‌کند و ایرانسل نیز در سالن ۳۸ این نمایشگاه حضور دارد.

irancell طی مدت کوتاهی از افتتاح سامانه شهر هوشمند و خدمات شهروندی هوشمند مبتنی بر فناوری NFC در منطقه آزاد انزلی، با هدف معرفی بیشتر خدمات نوین ارتباطی و پرداخت مورد نیاز فعالان حوزه پولی و مالی در این نمایشگاه حضور یافته است.

از جمله این خدمات و محصولات می‌توان به خدمات پرداخت موبایلی و پرداخت خرد مبتنی بر راهکار جامع NFC و نیز خدمات موبایل سازمانی ایرانسل (MVPN) به منظور مدیریت و کاهش هزینه‌های ارتباطی اشاره کرد.

همچنین شبکه امن ارتباطی سرویس APN ایرانسل با قابلیت پشتیبانی از سیم‌کارت‌ها و اینترنت سازمانی، بستری مناسب برای انتقال داده‌ها و اطلاعات حیاتی در سازمان‌ها به ویژه بانک‌ها و مراکز مالی مهیا می‌کند، از دیگر خدمات ایرانسل است و برای متقاضیان این سرویس در ایام نمایشگاه تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.

بیشتر بدانید:   برای پنجمین سال متوالی؛ ایرانسل برترین عرضه کننده خدمات ارتباطی سال کشور شد

علاوه بر این، قابلیت‌های جدید و پیشرفته خدمات «تبلیغات و اطلاع‌رسانی هوشمند ایرانسل» بر بستر موبایل، به‌عنوان یکی از ضروری‌ترین خدمات مورد نیاز بانک‌ها و بسیاری دیگر از موسسه‌ها و سازمان‌های مالی و غیرمالی، در این نمایشگاه معرفی شده و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. با به‌کارگیری این خدمات، تمامی سازمان‌ها قادر خواهند بود از این بستر امن، هوشمند و کارا به منظور تبلیغات و اطلاع‌رسانی هدفمند و مقرون به صرفه بهره‌مند شوند.

دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX 2017) صبح روز شنبه ۲۶ فروردین با حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی و ولی‌الله سیف رئیس بانک مرکزی افتتاح شد و تا ۲۹ فروردین ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران ادامه خواهد داشت.

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.