یوتیوب امروزه به محلی برای تماشای انواع مختلف ویدیو، از برنامه های از پیش ضبط شده گرفته تا پخش زنده تبدیل شده است. بر همین اساس، چندان دور از انتظار نبود که این شرکت شروع به پخش زنده برنامه های تلویزیونی نیز کند. در همین راستا، یوتیوب امروز به طور رسمی پروژه جدید خود با نام سرویس Youtube TV را راه اندازی کرده است.

سرویس Youtube TV شروع به کار کرد
سرویس Youtube TV شروع به کار کرد

از مدت ها پیش شایعاتی درباره این تلویزیون به گوشی می رسید. در بخشی از بیانیه یوتیوب در این باره آمده پخش زنده شبکه های ABC، CBS، FOX، NBC، ESPN و چند شبکه ورزشی محلی و ده ها شبکه کابلی از این پس در یوتیوب به طور زنده پخش می شوند. بهترین تجربه تماشای زنده تلویزیون را در یوتیوب خواهید داشت: از برنامه های محبوب روزانه گرفته تا پخش زنده رویدادهای ورزشی.

یکی از قابلیت های جالب این سرویس، امکان ضبط برنامه ها بدون نگرانی نسبت به در اختیار داشتن فضای کافی برای ذخیره سازی آنها است. همچنین، تجربه کاربری روی همه دستگاه اعم از تبلت، موبایل و کامپیوتر یکسان و یکپارچه خواهد بود.

شایان ذکر است که برای دسترسی به این سرویس، باید مبلغ ماهانه ۳۵ دلار را بپردازید. حال اگر شما هم گمان می کنید که چنین بهایی برای دسترسی به این برنامه ها منطقی است، می توانید از هم اکنون در وب سایت یوتیوب ثبت نام کنید.

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

بیشتر بدانید:   به روایت تصویر: دنیای وب در 60 ثانیه

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.