شركت Panasonic كه يكي از توليد كنندگان بزرگ بازار انواع تلويزيون است، به تازگي از عرضه محصولات جديدش به اين بازار خبر داده است. اين شركت همراه با معرفي نسل جديد تلويزيون‌هاي سه بعدي‌اش، سري جديد تلويزيون‌هاي LED و بزرگ‌ترين خط توليد تلويزيون‌هاي LCD خودش را هم به بازار معرفي كرده است.

به گزارش دنیای اقتصاد، اين شركت كه در سال‌هاي اخير به خاطر توليد تلويزيون‌هاي پلاسما در بازارهاي جهاني شناخته مي‌شد و بيشترين سهم بازار را از اين نظر داشت، حالا سعي دارد سهم بيشتري از بازار تلويزيون‌هاي LCD و LED را هم در اختيار بگيرد.

به اين ترتيب اين شركت قصد دارد در سال ميلادي جديد 14 مدل جديد از تلويزيون‌هاي LCD و 5 مدل جديد از تلويزيون‌هاي LED خودش را روانه بازار جهاني كند. «پاول ريد» مدير گروه لوازم مصرفي شركت Panasonic در اين مورد مي‌گويد: «معرفي اين مدل‌هاي جديد توازن و تعادل بيشتري را به چرخه عرضه و تقاضاي اين شركت مي‌دهد. شركت ما هميشه به نياز و سليقه كاربرانش توجه كرده است. درست به همين دليل هم حالا با گسترش توليد تلويزيون‌هاي Viera LCD و معرفي سري تلويزيون‌هاي LCD LED انتخاب‌هاي بيشتري را نصيب كاربران و خريداران محصولاتمان مي‌كند. Panasonic هميشه به توسعه تكنولوژي‌هاي جديد و به كار بردن آنها فكر كرده است. درست به همين دليل هم ما به فكر طراحي و توليد تلويزيون‌هاي سه بعدي افتاده‌ايم. البته بايد بگويم كه تا حالا هيچ برنامه‌اي براي عرضه تلويزيون‌هاي سه بعدي در فرمت‌هاي ديگر نداريم.

به اين ترتيب اين شركت پنج تلويزيون LED با وضوح تصوير full HD را در سال 2010 به بازار عرضه مي‌كند.

اين تلويزيون‌ها با مدل‌هاي TH-L42D25A، TH-L37D25A ،TH-L32D25A، TH-42D20A و TH-L32D20A به بازار عرضه خواهند شد. سه مدل اول در ماه ژوئن و به ترتيب با قيمت‌هاي 2499، 1999 و 1699 دلار به بازار عرضه مي‌شوند و دو مدل آخر هم در ماه سپتامبر آينده روانه بازار مي‌شوند. اين در حالي است كه قيمت اين دو مدل آخر هنوز اعلام و منتشر نشده است.

اين شركت همچنين تلويزيون‌هاي LCD جديدش را با مدل‌هايي متغير از 32 تا 37 اينچ با قيمت حداقل 899 دلار و حداكثر 1399 دلار، تا پايان سال 2010 روانه بازار مي‌كند.

1 دیدگاه

  1. تاریخ17/10/1391 یک دستگاه تلویزیونLED 42 خریدم نمایندگی دراردبیل نصب وراه اندازی کردورفت بعدفلش راگذاشتم وتصویررانیاوردبه نمایندگی زنگ زدم گفت من واردنیستم نمی دونم این عیب تلویزیون رابه کی بگویم لطفا مراراهنمایی کنید.
    اعتباری تلفن تماس09144529817

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید