تبلیغات

بازي رايانه‌اي «سياره ميترا» به همت بنياد ملي بازي‌هاي رايانه‌اي و شركت رسانا افزار شريف وارد بازار شد.

به گزارش معاونت ارتباطات و بين‌الملل بنياد ملي بازي‌هاي رايانه‌اي، اين بازي دومين بازي ايراني است كه با همكاري مشترك بنياد ملي بازي‌هاي رايانه‌اي و بخش خصوصي توليد شده است.

بازي رايانه‌اي سياره ميترا تاكنون در چند جشنواره بزرگ بين‌المللي بازي‌سازي از جمله آلمان، فرانسه و امارات حضور يافته و استقبال خوبي از آن شده است.

سياره ميترا از گرافيك جذاب و زيبايي برخوردار است و براي گروه سني مثبت 3 سال به بالا طراحي شده و ناشنوايان نيز مي‌توانند با امكاناتي كه در اين بازي تعبيه شده، معماهاي شنيداري را حل كنند.

سياره ميترا يك بازي به سبك ماجراجويي و معمايي است كه داستان آن از ديد يكي از ساكنان سياره ميترا به نام «تگ» كه با خواهر خود در يك تعميرگاه خانوادگي زندگي مي‌كند، روايت مي‌شود. او همراه با «وي» دوست ديگرش كه از ساكنان سياره پيشرفته ديگري است، با اطلاعات و فناوري‌هاي جديد مي‌كوشند، در برابر مهاجمان پايداري و مقاومت كنند.

تگ در طول مسير بازي با مشكلات و معماهاي مختلفي رو‌به‌رو شده و با شخصيت‌هاي مختلفي آشنا مي‌شود.

در اين بازي، هدف حل كردن معماهايي است كه شخصيت بازي با آنها روبه‌رو مي‌شود. در طول بازي نكات و جزئيات زيادي در محيط و صحبت‌هاي شخصيت‌ها وجود دارد كه با توجه دقيق به آنها بازيكن مي‌تواند معماها را سريع‌تر حل كند.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید