كوييك هيل (Quick Heal) سي و یکمين تائيديه VB100% را بر روي ويندوز سرور ۲۰۰۸ (R2) كسب كرد.

به گزارش ایتنا، شركت تكنولوژي هاي كوييك اعلام کرد كوييك هيل سی و یکمین جايزه VB100% را دريافت كرده است. Quick Heal توانسته با تشخيص همه ويروس‌های منتشر شده در “In-The-Wild” در طي انجام تست‌هاي مقايسه‌اي بين محصولات آنتي‌ويروس، تحسين موسسه ويروس‌شناسي انگليسي Virus Bulletin را برانگيزد.

اين جايزه سی و یکمین جايزه امنيتي VB100% كوييك هيل و بيست و چهارمین جايزه بر روي پلتفرم ويندوز است. این اولین تائيديه بر روي سیستم عامل ويندوز سرور ۲۰۰۸ (R2) مي‌باشد. اين آزمايش بر روي سيستم عامل Microsoft Windows Server 2008 R2 انجام گرفت و نتايج آن در شماره ماه ژوئن۲۰۱۰ مجله Virus Bulletin منتشر شد.

سنجاي كتكار (Sanjay Katkar) مديرفني شركت تكنولوژي‌هاي كوييك‌هيل گفت: «روز به روز تغييرات زيادي در دورنماي امنيت به وجود مي‌آيد. اين تغييرات در تعداد و پيچيدگي مخرب‌ها‌ (Malware) بطور روزانه مي‌باشد. با وجود اين كوئيك هيل براي محافظت مشتريانش در برابر ويروس‌ها و مخرب‌هاي مهلك و افزايش يافته شده به سختي كوشش مي‌كند.

موفقيت كوييك‌هيل در اين آزمون سخت نتيجه تلاش‌هايي است كه همه تيم كوييك‌هيل وقف كردند و تشويق‌هاي دلگرم كننده و آرزوهاي موفقيتي است كه بوسيله مشتريانمان به ما اهداء مي‌شود. تداوم كيفيت در محصولات و خدمات اعتقاد مشتريانمان را به كوييك‌هيل افزايش داده است. ما همه اقدامات پيشگيرانه را در جهت حفظ اين اعتقاد انجام خواهيم داد.»

Quick Heal قبلاً جوايز ديگري بر روي سيستم عامل‌ها و پلتفرم هاي مختلف دريافت كرده بود كه علاقه‌مندان مي‌توانند به سايت شركت مراجعه نمايند.

درباره Quick Heal

شركت تكنولوژي‌هاي كوييك هيل در سال 1993 توسط آقاي كايلاش كتكار و سنجاي كتكار پايه‌گذاري شد و يك نرم‌افزار توسعه دهنده پيشروي امنيت IT تحت نام كوييك هيل مي‌باشد. اين نرم‌افزار راه‌حل‌هاي امنيتي مهم را فراهم مي‌كند و امنيت فردي را تامين مي‌سازد.

با خدمت به بيش از يك ميليون كاربر در سراسر جهان متعهد است چالش‌هاي امنيتي دشوار مشتريان را به طور جدي متوقف كند. راه حل‌هاي خلاقانه كاربران خانگي را قدرتمندتر مي‌سازد و به بخش عمومي حمايت كلي و جامع با تركيب تكنولوژي‌هاي پيش گستر و واكنشي به طور مداوم با شناسايي اطمينان بخش به همراه تكنولوژي DNA scan ارائه مي‌دهد.

كوييك‌هيل در بيش از50 كشور در سراسر جهان جدا از شبكه داخلي خود در هند حاضر است. براي خريد محصولات كوييك هيل بصورت آنلاين به آدرس http://Shop.Quickheal.ir مراجعه و براي دريافت اطلاعات بيشتر به آدرس http://www.quickheal.ir مراجعه و يا با شماره 3288500-0123 شركت فناوري ارتباطات و اطلاعات فانوس نمايندگي انحصاري محصولات امنيتي كوييك هيل در ايران تماس حاصل فرماييد.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.