خبرها و شایعات زیادی در مورد رونمایی همزمان از شارژر بیسیم اپل با رونمایی از iPhone 8 وجود داشت و آنرا به عنوان یکی از مزیت های نسل جدید موبایل های اپل می نامیدند. ولی خبرهای جدید حاکی از آن است که به احتمال بسیار زیاد شرکت اپل احتمالا نمی تواند شارژر بیسیم را به موقع و در زمان رونمایی از آیفون ۸، برساند.

احتمال ضعیف رونمایی از شارژر بیسیم همزمان با iPhone 8
احتمال ضعیف رونمایی از شارژر بیسیم همزمان با iPhone 8

برخی شایعات هم از این حکایت می کرد که ممکن است شارژر بیسیم بصورت یکپارچه در پکیج آیفون ۸ و آیفون ۷ پلاس قرار گیرد که اگر اپل نتواند این شارژر را به موقع برساند، همه شایعات و خبرهای قبلی بکلی تغییر خواد کرد. John Gruber، یکی از بلاگرهای معروف در زمینه محصولات اپل که معمولا خبرهای موثقی هم در شبکه اجتماعی خود منتشر می کند، اعلام کرده است که شارژر بیسیم در زمان دیگری و خارج از پکیج آیفون ۸ به بازار عرضه خواهد شد. خبرهای نیز از عدم موفقیت اپل در ارائه سخت افزار شارژ بیسیم برای آیفون های جدید، منتشر شده است که همگی شایعه جدید را به نوعی تایید می کنند.

این بلاگر در توئیت خود تاکید کرده است که هنوز نتوانسته دلیل این تاخیر را پیدا کند. مشخص نیست مشکل نرم افزاری است یا سخت افزاری.

قرار است محصولات جدید موبایل اپل در کنفرانس پاییز امسال و همزمان با رونمایی از سیستم عامل جدید iOS 11 ، معرفی شوند و همه خبرهایی که در زمینه حذف شارژر بیسیم در زمان رونمایی منتشر شده اند از کلمه “احتمال” استفاده کرده اند. این نشان می دهد هنوز موضوع در حد حدس و گمان است. هرچند باید نگاه جدی به آن داشت. به هر حال اپل تا زمان رونمایی زمان زیادی دارد و امکان برطرف شدن مشکلات تا آن زمان وجود خواهد داشت.

بیشتر بدانید:   کمپین دادخواست ایرانیان علیه اپل

همانطور که می دانید اپل به زودی از سه موبایل جدید رونمایی خواهد کرد. iPhone 7s که بر پایه سری آخر iPhone 7 و با تغییراتی در مشخصات سخت افزاری، به بازار عرضه می شود و iPhone 8 که ظاهری کاملا متفاوت با نسخه قبلی خود خواهد داشت.

آیفون ۸ در اندازه ای متفاوت، دارای صفحه نمایش تمام صفحه، بدون دکمه Home و همراه با سنسور تشخیص چهره و بسیاری تغییرات دیگر، عرضه خواهد شد.

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.