حتماً مطلع هستید که آبان امسال، شرکت چینی شیائومی توانست با معرفی محصولی به نام می میکس، تمامی توجه ها را به خود جلب کند. دلیل اصلی جذابیت شیائومی می میکس ،امکانات فوق العاده آن از جمله برخورداری از نمایشگر LCD بدون حاشیه برای اولین بار بود.

شیائومی Mi MIx به بازارهای غیر چینی هم عرضه می شود
شیائومی Mi MIx به بازارهای غیر چینی هم عرضه می شود

شیائومی می میکس ، در حقیقت یک قطعه شیشه بزرگ است که تقریباً حاشیه ای آن را احاطه نکرده است. البته مسئله ای که باعث ناراحتی بسیاری از علاقه مندان به شیائومی می میکس شده بود، این بود که شیائومی تنها آن را در بازار کشور خود یعنی چین عرضه کرده بود. اکنون به نظر می رسد که نظر این شرکت تغییر یافته و قصد دارد می میکس را به بازار کشورهای دیگری نیز وارد کند.

قطعاً این موضوع طرفداران گوشی هوشمند می میکس در سراسر جهان را خوشحال خواهد کرد. اما ویتنامی ها زودتر از بقیه می توانند این خبر را جشن بگیرند، چرا که شیائومی روز گذشه در طی مراسمی که در شهر هوشی‌مین ویتنام برگزار شده بود اعلام کرد که قرار است گوشی می میکس را در تاریخ ۲۲ مارس در این کشور عرضه کند.

بد نیست بدانید که شیائومی چند هفته پیش نیز اشاره ای به عرضه می میکس در امارات متحده عربی در ماه مارس کرده بود که البته از آنجایی که دو هفته تا پایان این ماه بیشتر باقی نمانده، هنوز اطلاع بیشتری از آن منتشر نکرده است.

در هر صورت، افرادی که تمایل زیاد به خرید گوشی شیائومی می میکس دارند، باید فعلاً یکی از دو بازار چین یا ویتنام را برای تهیه محصول مورد نظرشان انتخاب کنند؛ تا زمانی که این شرکت تصمیم بگیرد گوشی محبوب و بدون حاشیه خود را در کشورهای بیشتری به فروش برساند.

بیشتر بدانید:   رندرهای شیائومی می ۶ پیش از رونمایی رسمی منتشر شد

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید