شركت لنوو صفحه‌كليد بي‌سيم كوچكي را با نام N5901 عرضه كرده كه نياز كاربران به موشواره را نيز برطرف مي‌كند و مي‌تواند يك ابزار كاربردي براي علاقه‌مندان به رايانه باشد.

به گزارش فارس، اين ميني صفحه‌كليد 60 دلار قيمت دارد و به رنگ مشكي و نارنجي ساخته شده است. در قسمت زير اين صفحه كليد يك موشواره لمسي نصب شده است كه كاربر با قرار دادن انگشت خود روي آن مي‌تواند مكان‌نما در نمايشگر را كنترل كند.

اين صفحه‌كليد بي‌سيم به گونه‌اي ساخته شده است كه از هر فاصله‌اي در منزل يا اداره مي‌تواند به كار گرفته شود و تا زماني كه مانعي مانند ديوار در مقابل آن قرار نگيرد، مي‌تواند به صورت بي‌سيم با رايانه ارتباط برقرار كند.

نيروي اين صفحه‌كليد بي‌سيم از طريق باتري‌هاي AAA تامين مي‌شود. اين صفحه‌كليد از طريق يك دستگاه بسيار كوچكي كه به ورودي USB متصل مي‌شود، با رايانه ارتباط برقرار مي‌كند.

شركت چيني لنوو قابليت سازگاري ميني صفحه‌كليد بي‌سيم خود با رايانه‌هاي مبتني بر سيستم‌هاي عامل ويندوز 7، ويستا و XP را بدون نصب هرگونه نرم‌افزار جانبي فراهم كرده است.

اگرچه اين صفحه‌كليد در اندازه كوچك ساخته شده است، اما محل قرارگيري دكمه‌ها در آن استاندارد هستند و به همين خاطر كاربر براي انجام تايپ‌هاي طولاني با آن مشكل خاصي ندارد.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.