اگر شما هم می خواهید یک صفحه برای خود در دانشنامه ویکی پدیا داشته باشید این گزارش را تا انتها دنبال کنید.

ویکی‌پدیا ( Wikipedia) یک دانشنامه اینترنتی چندزبانه با محتویات آزاد است که با همکاری افراد داوطلب نوشته می‌شود و مقالات آن می‌تواند توسط هر کسی که به اینترنت دسترسی دارد، ویرایش گردد.

چگونه در عرض ۱ دقیقه یک صفحه در ویکی پدیا بسازیم؟

صفحه در ویکی پدیا

حال اگر شما هم علاقمند به ساختن یک حساب کاربری در wikipedia ( ویکی پدیا ) هستید ، این راهنما به شما کمک می کند تا تنها در ۱ دقیقه این حساب کاربری را بسازید، پس با ما همراه باشید.

آموزش ساختن یک صفحه جدید در ویکی پدیا

صفحه در ویکی پدیا

صفحه در ویکی پدیا

صفحه در ویکی پدیا

صفحه در ویکی پدیا

صفحه در ویکی پدیا

صفحه در ویکی پدیا

صفحه در ویکی پدیا

صفحه در ویکی پدیا

صفحه در ویکی پدیا

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

منبع : باشگاه خبرنگاران

بیشتر بدانید:   وزیر ارتباطات: گوگل ارث و ویکی‌پدیا جاسوسند

3 دیدگاه ها

  1. سلام . من یک استاد به نام دکتر حسین چوبین داشتم که در سن ۸۰ سالگی فوت کردن . ویکی پدیاشو ساختم ولی به دلیل عدم سر شناسی پاک شد . چطوری میتونم بسازمش که پاک نشه ؟
    ایشان به مدرک پروفوسوری رسیده بودن( از نظر اکادمیک بیشتر از دکتری نداریم و در ایران باید روی لقب پرفوسور تحقیق بشه) . از یاران و همرزم شهید چمران بودن . در یک دبیرستانی در تهران همکار شهید باهنر و رجایی بوده . از کاندیداهای مجلس بودن و زمان فوت ایشان بسیاری از مسولین در روزنامه ها پیام تسلیت فرستادن

    • دوست عزیز ویکی پدیا هم پارتی بازی شده… یک مشت آدم بی سواد جمع شدن و هر کدوم از مقاله ها رو که خوششون نمیاد رو پاک می کنن خودم من با این که منابع معتبری هم زیر مقاله هام معرفی می کنم بازم پاک میکنن واقعا حیفه آدم وقتشو تلف کنه… البته فقط این جور مسائل رو فقط میشه در ویکی پدیای فارسی دید.

  2. سلام عرض میکنم من هم مقاله ای نوشته بودم کاملا مستدل ومستند ولی نمی دانم چرا وبه چه دلیل پاک شد ؟؟؟؟؟انگار برای وقت مردم ارزش قایل نیستند ///

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.