گوشی GPS دار نوکیا 2710Navigation Edition، همتای جدید نوکیا 6710Navigator با قیمتی پایین‌تر، اکنون امکان دسترسی به نسخه جدید Ovi Maps و همچنین نقشه‌های محلی به همراه سرویس مسیریابی رایگان نوکیا را روی گوشی ارزان‌تری میسر می‌کند.

به گزارش دنیای اقتصاد، علیرضا شفیع‌پور، مدیر کل نوکیا در ایران گفت: «همگام با استراتژی نوکیا در راستای پیشتازی ارائه راه حل امروز با معرفی گوشی نوکیا 2710Navigation Edition، ارزان‌ترین گوشی GPS دار نوکیا حاوی نسخه جدید Ovi Maps و سرویس مسیریابی رایگان، دسترسی به این راه حل رایگان نوکیا بازهم آسان‌تر شده است و از همین رو پیش‌بینی می‌شود که این گوشی با استقبال خوبی روبه‌رو خواهد گردید.

با تجهیز گوشی‌های موبایل نوکیا به سرویس‌های مبتنی بر محل که منطبق با نیازهای هر منطقه است، اکنون کاربران تنها با یک گوشی ضمن برقراری ارتباط می‌توانند به راحتی به مسیریابی نیز بپردازند، حتی در مناطقی که دسترسی به اینترنت امکان‌پذیر نباشد. آمارهای جهانی دانلود از نسخه جدید3اOvi Maps ، ا 26میلیون دانلود در روز اول اعلام آن، نشان از آن دارد که ما در مسیر هدف خود در زمینه پیشتازی ارائه مسیریاب و سرویس‌های GPS قرار گرفته‌ایم و با قدرت به حرکتمان در این راه ادامه خواهیم داد.»

بیشتر بدانید:   با ویندوز ۸ کامپیوتر خود را لمس کنید

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.