مايكروسافت اعلام كرد كاربران علاقه‌مند مي توانند بدون صرف هزينه و به طور رايگان نسخه اي از آفيس كه با تلفن هاي همراه سازگار است را بارگذاري كنند.

به گزارش فارس، Office Mobile 2010 البته اين بارگذاري رايگان به شرطي صورت مي گيرد كه كاربران از سيستم عامل ويندوز 6.5 به بعد بر روي گوشي خود استفاده كنند و از سوي ديگر قبلاً نسخه اي از نرم افزار office mobile را خريداري كرده باشند.

Office Mobile 2010 حاوي جديدترين نسخه هاي Word، Excel، PowerPoint، OneNote، SharePoint Workspace مي باشد.

مايكروسافت مي گويد طراحي جديدترين نسخه آفيس همراه كاربرپسندتر بوده و به خصوص براي افرادي كه از گوشي هاي لمسي استفاده مي كنند ساده تر خواهد بود.

به گفته آنان اين نسخه از آفيس براي مديريت اسناد بر روي گوشي هم امكانات بيشتري دارد و براي افرادي كه به دنبال رفع نيازهاي شغلي هستند، نيز مناسب تر است.

با استفاده از اين نسخه از آفيس حتي مي توان فايل هاي پرزنتيشن يا پاورپوينت را بر روي گوشي آماده كرد و آنگاه آنها را در محل كار يا محيط هاي آموزشي ارائه نمود.

مايكروسافت اميدوار است با افزودن اين ويژگي ها و قابليت ها بتواند با رقبايي همچون گوگل و سرويس هاي اداري تحت وب آنها رقابت كند. قيمت نسخه حرفه اي Office 2010 معادل 499 دلار است.

بیشتر بدانید:   معرفی دو برنامه اندرویدی برای چت ویدئویی

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید