تبلیغات

نخستین شعبه فروشگاه اینترنتی گروه پیشگامان کویر روز سه شنبه با حضورمسوولان این گروه در یزد افتتاح شد.

رییس هیات مدیره و قائم‌مقام مدیرعامل گروه پیشگامان کویر در مراسم افتتاح این فروشگاه گفت: با توجه به الکترونیکی شدن زندگی، دسترسی به ملزومات زندگی از طریق وب، یکی از نیازهای آینده خواهد بود و گروه پیشگامان کویر با درک این واقعیت اقدام به راه‌اندازی چنین فروشگاهی کرده است.

وی افزود: به عنوان بزرگ‌ترین تعاونی فناوری اطلاعات کشور در عرصه ITامیدواریم جامعه به سمت استفاده بهینه از وب برود که البته این آرمان نیازمند فرهنگ‌سازی و صد البته توسعه زیرساخت‌هاست.

علی استادیان‌پور، مدیر فروشگاه‌های  پیشگامان کویر با ارایه گزارشی از روند شکل‌گیری این فروشگاه گفت: با توجه به جدید بودن چنین فروشگاهی در استان یزد و حتی در سطح ایران، در فاز اول ارایه خدمات از طریق تلفن مدنظر خواهد بود.

وی افزود: در این روش هموطنان از طریق تلفن کالای مورد نظر را درخواست می‌دهند و کالا را به همراه فاکتور در منزل تحویل می‌گیرند.

استادیان‌پور ادامه داد: با توجه به تجربه نداشتن جامعه از ارايه چنین خدماتی فعلا از طریق تلفن  فروشگاه مجازی را تجربه می‌‌کنیم و سپس سایت اینترنتی نیز به صورت آنلاین سفارش محصولات را قبول می‌کند.

وی تاکید کرد: در این نوع فروش به هیچ  وجه مشتری هزینه‌ای بابت تحویل کالا در منزل نمی‌پردازد چرا که اساس شکل‌گیری این نوع فروشگاه‌ها تحویل در منزل بوده و جزو خدمات رایگان فروشگاه است.

استادیان‌پور افزود: از طرفی با توجه به سیاست‌های گروه پیشگامان کویر و اهداف کلان و نحوه مدیریت بازار، این فروشگاه تمامی اجناس خود را  از 5 تا 15 درصد ارزان‌تر از قیمت مصرف‌کننده به فروش خواهد رساند و مشتریان می‌توانند کیفیت و قیمت محصولات را با دیگر فروشگاه‌ها مقایسه و سپس اقدام به خرید کنند.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید