تبلیغات

فروش ویژه اینترنتی اردیبهشت ماه محصولات خودروسازان کشوربا تسهيلاتي از قبيل ارائه کارت هدیه کمک هزینه سوخت و يا كاهش زمان تحويل خودرو، از طریق پرتال جامع خودرو کشور به آدرس (www.iranecar.com) آغاز شد.
به گزارش ICTPRESS به نقل از واحد ارتباطات مركز گسترش فناوري اطلاعات(مگفا)، تسهیلاتی متنوعی از طرف شرکت‌های خودروسازی برای شرایط فروش اینترنتی اردیبهشت ماه ارائه شده است.

شرکت ایران‌خودرو روش‌های فروش نقدی، اقساطی و پیش فروش اینترنتی ویژه محصولات خاص خود را با ارائه کارت هدیه کمک هزینه سوخت از این طریق در اختیار مشتریان قرارداده است.

همچنین شرکت سایپا نیز علاوه بر در نظر گرفتن شرایط فروش متنوع، زمان تحویل خودروهایی که از طریق اینترنت خریداری می‌شوند را نیز کاهش داده است.

پیش فروش خودروی تندر90، محصول شرکت پارس‌خودرو و همچنین شرایط فروش نقدی و استفاده از تسهیلات لیزینگ برای محصولات شرکت سایپا‌دیزل از دیگر ویژگي‌های شرایط فروش اینترنتی ویژه اردیبهشت در پرتال جامع خودرو کشور است.

لازم به ذکر است پرتال جامع خودرو کشور بر اساس ماده 37 برنامه جامع توسعه تجارت الکترونیکی کشور مصوب هيات وزیران طراحی و راه‌اندازی شده و به عنوان یک سایت مطمئن و ایمن، بستر فروش اینترنتی شرکت‌های خودروساز بزرگ کشور محسوب مي‌شود.

فروش اینترنتی خودروسازان از طریق پرتال جامع خودرو کشور از اردیبهشت 87 آغاز شده که این روش مورد استقبال و توجه عموم خریداران قرار گرفته است؛ به طوری که در طی این مدت حجم فروش انجام شده بصورت اینترنتی رقمی حدود 10.000 میلیارد ریال بوده و همین امر باعث تحول جدی در حوزه تجارت الکترونیکی کشور شده است.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید