اگر قصد خريد خودرو داريد دست به کار شويد، شرکت‌هاي خودروساز، محصولاتشان را به صورت اينترنتي به فروش مي‌رسانند. فروش ويژه اينترنتي ارديبهشت‌ماه محصولات خودروسازان کشور با تسهيلاتي از قبيل ارايه کارت هديه کمک هزينه سوخت و يا كاهش زمان تحويل خودرو، از طريق پورتال جامع خودرو کشور تا پايان اين هفته ادامه دارد. در واقع در اين ماه، تسهيلات متنوعي از طرف شرکت‌هاي خودروسازي براي شرايط فروش اينترنتي ارايه شده است.

به گزارش عصر ارتباط، شرکت ايران‌خودرو روش‌هاي فروش نقدي، اقساطي و پيش‌فروش اينترنتي ويژه محصولات خاص خود را با ارايه کارت هديه کمک هزينه سوخت از اين طريق در اختيار مشتريان قرار داده است.

همچنين شرکت سايپا نيز علاوه بر در نظر گرفتن شرايط فروش متنوع، زمان تحويل خودروهايي که از طريق اينترنت خريداري مي‌شوند را کاهش داده است.

پيش فروش خودروي تندر90، محصول شرکت پارس‌خودرو و همچنين شرايط فروش نقدي و استفاده از تسهيلات ليزينگ براي محصولات شرکت سايپا‌ديزل از ديگر ويژگي‌هاي شرايط فروش اينترنتي ويژه ارديبهشت در پورتال جامع خودرو کشور است. براي خريد اينترنتي از اين پورتال بايد به آدرس www.iranecar.com مراجعه کنيد. در مرحله اول مي‌توانيد نوع خودروي مورد نظر خود را انتخاب و در سبد خريد بيندازيد. بعد از آن انتخاب مي‌کنيد که قرار است به صورت پيش‌فروش، اقساطي يا نقدي خودرو را خريداري کنيد. پس از تاييد رنگ و کلاس خودرو، مي‌توانيد با قراردادي که پيش رويتان قرار مي‌گيرد موافقت کنيد و در فرم اطلاعات مشتري، داده‌هايتان را تا پايان مرحله خريد اينترنتي تکميل کنيد.

پورتال جامع خودروي کشور بر اساس ماده 37 برنامه جامع توسعه تجارت الکترونيکي کشور مصوب هيات وزيران طراحي و راه‌اندازي شده و به عنوان يک سايت مطمئن و ايمن، بستر فروش اينترنتي شرکت‌هاي خودروساز بزرگ کشور محسوب مي‌شود.

فروش اينترنتي خودروسازان از طريق پورتال جامع خودرو کشور از ارديبهشت 87 آغاز شده که اين روش مورد استقبال و توجه عموم خريداران قرار گرفته است؛ به طوري‌که در طي اين مدت حجم فروش انجام شده به‌صورت اينترنتي رقمي حدود 10هزار ميليارد ريال بوده و همين امر باعث تحول جدي در حوزه تجارت الکترونيکي کشور شده است.

1 دیدگاه

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید