شركت اپل اعلام كرد كه با پشت سر گذاشتن حدود 60 روز از زمان ورود نخستين iPad به بازار، هم‌اكنون بيش از 2 ميليون دستگاه از آن فروخته شده است.

به گزارش فارس، اپل طي بيانيه‌اي اعلام كرد نخستين نمونه از رايانه لوحي iPad در ماه آوريل وارد بازار شد و هم‌اكنون كه كمتر از دو ماه از زمان ورود آن به بازار مي‌گذرد بيش از 2 ميليون دستگاه از اين محصول به فروش رسيده است.

اين خبر حدود يك هفته پس از آن منتشر شده است كه اپل برنامه خود براي عرضه بين‌المللي iPad به 9 بازار بين‌المللي از جمله اروپا، كانادا، ژاپن و استراليا را منتشر كرد.

نخستين iPad در تاريخ سوم آوريل وارد بازارهاي آمريكا شد و پس از گذشت 28 روز شركت اپل اعلام كرد كه يك ميليون دستگاه از آن را به فروش رسانده است. با گذشت 28 روز ديگر از اين اتفاق، اپل هم‌اكنون اعلام كرد كه شمار iPadهاي فروخته شده در بازار از مرز 2 ميليون عدد نيز گذشته است.

رايانه لوحي iPad در دو مدل با قابليت پشتيباني از شبكه بي‌سيم Wi-Fi و با قابليت پشتيباني از شبكه‌هاي Wi-Fi و 3G ساخته شده است كه هر دو مدل ياد شده هم‌اكنون در آمريكا، استراليا، كانادا، فرانسه، آلمان، ايتاليا، ژاپن، اسپانيا، سوئيس و انگليس به فروش مي‌رسند.

“استيو جابز ” مديرعامل اپل اعلام كرد كه كاربران هم‌اكنون مي‌توانند از جادوي iPad استفاده كنند و آن را بيش از ما دوست داشته باشند. شركت اپل به دنبال به‌روزرساني ابزارهاي ارايه شده براي اين رايانه لوحي اعلام كرد كه هم‌اكنون بيش از 5 هزار ابزار و برنامه مختص iPad روي اينترنت ارايه شده است كه كاربران مي‌توانند بسته به نياز خود آن‌ها را بارگذاري كنند.

بیشتر بدانید:   آیا Gmail مان هك شده؟

شركت اپل در نظر دارد طي ماه ژوئيه رايانه لوحي iPad را در 9 كشور ديگر عرضه كند و پس از آن در اواخر سال جاري ميلادي اين دستگاه را به دست كاربران در ديگر كشورهاي جهان برساند.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.