بعضی وقت ها کارتون اجاب می کنه حتی وقتی که به اینترنت ADSL یا حتی Dial-up دسترسی ندارید؛ باز هم به اینترنت یه دسترسی داشته باشید!!!! بنابراین بهترین روش کار استفاده از گوشی موبایل برای چنین موقعیت های ضروری ای است! سابقا برای فعال سازی GPRS شما می بایست به دفاتر خدماتی مراجعه می کردید و هزار دنگ و فنگ داشت! ولی امروز من در ۵ دقیقه و از خونه GPRS رو برای سیم کارتم که همراه اول و دائمی هست فعال کردم!

فعال کردن سریع GPRS سیم کارت های همراه اول

 همراه اول

برای این کار ابتدا روی این لینک کلیک کنید تا به صفحه درخواست فعال سازی GPRS بروید. اطلاعاتی که نیاز دارید؛ نام، نام خانوادگی، کد ملی و شماره تلفنتون هست. بعد از طی مراحل؛ به شما گفته میشه که بهتون پیام خواهیم داد! ولی منتظر پیام نباشید. لینکی هم که برای تنظیمات بهتون ارایه میشه؛ غلط هست!

پس از انجام مرحله فوق؛ به این لینک بروید. بعد سازنده و مدل گوشی رو انتخاب کرده و نوع تنظیمات خودتون رو انتخاب کنید. من چون فقط اینترنت می خواستم؛ گزینه اول رو انتخاب کردم. بلافاصله بعد از حدود ۳۰ ثانیه؛ بعد از زدن کلید Finish تنظیمات به من ارسال شد.

گوشی شما پیامی با این عنوان رو نشون میده؛ تنظیمات دریافت شد؛ بعد شما ذخیره رو انتخاب کرده و از پین ۱۲۳۴ استفاده کنید.

تبریک می گویم! شما اکنون متصل شده اید! ولی برای جلوگیری از زیاد شدن هزینه تان؛ ۱۴٫۸ ریال درساعات ۸ تا ۲۳ و ۲۳ تا ۸ صبح بعد ۸ ریال به ازای هر کیلو بایت؛ بارگذاری تصاویر رو بیخیال شوید!

منبع: وبلاگ علی شکیبا

10 دیدگاه ها

  1. سلام خسته نباشید گوشی من galaxy s3 هستش خطم هم دائمه و خیلی احتیاج دارم که اینترنتم وصل شه . میرم تو سایت mci که ثبت نام کنم بعد اینکه مرحله دوم مشخصات فردی رو پر میکنم میگه شماره تلفن همراه غیر فعال میباشد!!! خواهشا کمک کنین که چیکار کنم. با تشکر

  2. من سیم کارت اعتباری همراه اول خدیدم دادم به خدمات همراه اول الان هم فعال نشده است این شماره راچکونه فعال کنیم

    • سلام خوشحالیم که مورد پسندتون واقع شد همیشه به سایت خودتون سر بزنید و از راهنمایی های ارزندتون بهرمند کنید مارو
      موفق باشید

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید