این فناوری با به کار گذاشتن حسگرهایی زیر صفحه تلویزیون صورت گرفته که در انها سه دوربین حرکات بدن انسان را با دقت بالا زیر نظر دارند و این حرکات را به دستورهایی تبدیل می کنند که کامپیوتر بتواند انها را فهیمیده و اجرا کند.این فناوری با به کار گذاشتن حسگرهایی زیر صفحه تلویزیون صورت گرفته که در انها سه دوربین حرکات بدن انسان را با دقت بالا زیر نظر دارند و این حرکات را به دستورهایی تبدیل می کنند که کامپیوتر بتواند انها را فهیمیده و اجرا کند.

به گزارش واحد مرکزی خبر، شرکت مایکروسافت فناوری جدیدی برای استفاده در یک سری از بازیهای جدید دستگاه ایکس باکس XBOX اختراع کرده است.

این فناوری جدید که شرکت مایکروسافت به وسیله ستاره های هالیوود برای نخستین بار انرا نمایش داد ، به گونه ای است که فرد می تواند به جای صفحه کلید یا لمس شیشه کامپیوتر با حرکات دست و پا دستگاه را کنترل کند.

این فناوری با به کار گذاشتن حسگرهایی زیر صفحه تلویزیون صورت گرفته که در انها سه دوربین حرکات بدن انسان را با دقت بالا زیر نظر دارند و این حرکات را به دستورهایی تبدیل می کنند که کامپیوتر بتواند انها را فهیمیده و اجرا کند.

با این روش افراد می توانند به شکلی بسیار فعالانه در بازیهای کامپیوتری شرکت کنند گویی که خودشان کاملا درصحنه بازی قرار دارند . به نظر می رسد شرکت سونی نیز در بازیهای پلی استیشن سه از یک فناوری مشابه استفاده کرده است

بیشتر بدانید:   بازی روی دیوار با نینتندو!

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.