این روز ها بیشتر مردم در شبکه های اجتماعی عضو هستند.همه ی این سایت ها نیز به یک تصویر از شما نیاز دارند تا دوستانتان بتوانند شما را به راحتی پیدا کنند.حال اگر ما می توانستیم با یک سری افکت ، جلوه های قشنگی را به عکسمان بدهیم یا عکسمان را در مکان های معروف دنیا قرار بدهیم تصاویر جالب تر می شدند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از تارنورد، سایت فوتوفانیا (PhotoFunia) یک سایت جالب در زمینه ی افکت گذاری بر روی تصاویر است.

شما می توانید با انتخاب یک افکت و آپلود کردن عکستان در سایت ، افکت مورد نظر را بر روی تصویرتان اعمال کنید.به طور مثال به تصاویر زیر که در همه ی آن ها لوگوی “تارنورد” قرار گرفته است نگاه کنید:

سایت فوتوفانیا (PhotoFunia) یک سایت جالب در زمینه ی افکت گذاری بر روی تصاویر است.شما می توانید با انتخاب یک افکت و آپلود کردن عکستان در سایت ، افکت مورد نظر را بر روی تصویرتان اعمال کنید.به طور مثال به تصاویر زیر که در همه ی آن ها لوگوی “تارنورد” قرار گرفته است نگاه کنید:

این سایت بیش از صد ها نوع افکت دارد که بعضی از آن ها حتی برای چاپ کردن نیز مناسب هستند. همچنین این سایت برای آیفون و اندروید اپلیکیشن دارد.

2 دیدگاه ها

  1. BA SALAM
    man az photofunia baraye edit axam estefade kardam vali keifiate axa kheili payin miyad. joori ke aslan vase print gereftan monaseb nist.
    mitoonid rahnamayim konid che joori axi ba resolution bala mishe bade edit ba photofunia be dast avord?
    mamnoon

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید