اصلاحیه:

در دنیایی زندگی می کنیم که سرعت تغییر و تحولات بسیار زیاد است. دیده شده برخی اتفاقات غیرقابل پیش بینی و بعضا شوخی، در فاصله زمانی کوتاهی به واقعیت تبدیل شده است. نمونه آن، ارائه سیستمی توسط گوگل که امکان بو کردن از طریق وب را میسر می کرد. این موضوع چندی بعد توسط ژاپنی ها واقعا اتفاق افتاد.

این نوع خبرها هر ساله در فضاهای مختلف رسانه ای، حتی صدا و سیما، رواج دارد، می تواند نوعی از آزمایش، تلنگر و شناخت بهتر فضای اطرافمان را به ما هدیه دهد. خبرهایی بس داغ تر توسط نهادهای بسیار بزرگ و شرکت های معتبر منتشر شده است که هر کدام به دلیلی توسط همان مجموعه ها پراکنده شده و نتایج قابل تامل و تفکری در بر داشته است.

  • یوتیوب ۸ روز بعد تعطیل می‌شود
  • مردی به نام پَد داعشی بخشی از شهرستان کیلدر در ایرلند را به تصرف خود در آورد
  • دیجیتالی کردن ساعت معروف «بیگ بن» در لندن
  • به دلیل انتقال سرورهای تلگرام به داخل کشور، حساب کاربران غیرفعال حذف خواهد شد
  • استعفای وزیر بهداشت دولت روحانی

این خبر (فوری: دکتر جوانمردی از فناپ می رود) که با هماهنگی با برادران ارجمند، دکتر جوانمردی و مهندس نقی پورفر، منتشر شد، هر چند قرار بود در روز ۱۳ فروردین اصلاح شود، ولی به دلایل مختلف امروز منتشر می شود. خبر فوق دروغ ۱ آوریل بوده و صحت ندارد.

به هر حال جناب آقای دکتر جوانمردی مانند گذشته به خدمت در شرکت فناپ به عنوان مدیرعامل مشغول هستند و جناب مهندس نقی پورفر نیز در سمت مدیر مرکز نوآوری فعالیت می کنند.

پیروز باشید

اصل خبر:

دکتر شهاب جوانمردی که از سال ۱۳۸۹ به عنوان مدیرعامل در شرکت فناپ مشغول به فعالیت بود، به زودی سکان مدیرعاملی مجموعه را به یکی از موسسین اولیه این مجموعه خواهد سپرد.

دکتر جوانمردی که تاکنون حدود ۶ سال به عنوان مدیرعامل هلدینگ فناپ مشغول به فعالیت بودند، پس از یک دوره طلایی و دستاوردهای مهم و تاثیرگذار در حوزه ICT و تبدیل شدن شرکت فناپ به یکی از بزرگترین شرکت های فعال در این حوزه با بیش از ۲۰۰۰ نیروی متخصص آی تی، سکان هدایت این مجموعه را در سال جدید به مهندس نقی پورفر خواهد سپرد.

فوری دکتر جوانمردی مدیر عامل فناپ جای خود را به مهندس نقی پورفر خواهد داد
فوری دکتر جوانمردی مدیر عامل فناپ جای خود را به مهندس نقی پورفر خواهد داد

مهندس نقی پورفر یکی از موسسین این شرکت در سال ۱۳۸۴ به همراه آقایان کشاورز امیری، شیخ عطار و فرداد بوده است و قبل از این، به عنوان مدیر مرکز نوآوری، در شرکت فناپ مشغول به فعالیت بودند.

از اهم فعالیت های مهندس نقی پورفر، که سال گذشته یکی از اعضای هیئت مدیره این مجموعه نیز بودند، راه اندازی مرکز نوآوری جهت ارائه سرویس زنجیره نوآوری از ایده تا سرمایه گذاری و مدیریت استارت آپ ها و مجموعه های توانمند و آینده دار بوده است. در همین راستا مجموعه های کافه آی تی، مرکز شتابدهی تریگ آپ، واحد سرمایه گذاری، برگزاری رویدادهای تخصصی مانند فینتک و سرمایه گذاری در استارت آپ های موفقی مانند فاندوران، برآروان، وین وین را می توان نام برد.

فوری دکتر جوانمردی مدیر عامل فناپ جای خود را به مهندس نقی پورفر خواهد داد
فوری دکتر جوانمردی مدیر عامل فناپ جای خود را به مهندس نقی پورفر خواهد داد

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان از سال ۸۴ فعالیت خود را با بانک پاسارگاد آغاز کرد و امروز فعالیت‌های خود را در حوزه بانکداری الکترونیک علاوه بر این بانک، به تعدادی دیگر از بانک‌های کشور نیز گسترش داده است. فناپ علاوه بر فعالیت‌های خود در حوزه نرم افزارهای بانکی، توزیع کارت بلیت الکترونیک را در سطح کلان شهرهایی چون مشهد، اصفهان، اهواز و قزوین شروع کرده است. این شرکت که بازوی IT در سطح ملی به شمار می رود، توانسته است در طول این سال‌ها پروژه‌های تاثیر گذاری را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح ملی رقم زند.

هرچند هنوز مشخص نیست مقصد بعدی شهاب جوانمردی کجا خواهد بود، شنیده ها حاکی از آن است این تغییر و تحویل بی ربط به سفر اخیر رییس جمهور به روسیه نیست.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید