عضو هيئت مديره شركت تامين تله‌كام گفت: مشتركان اپراتور سوم مي‌توانند با گوشي‌هاي ساده و معمولي نيز از خدمات پايه تلفن همراه مانند مكالمه و پيامك استفاده كنند.

مهدي افراسيابي در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اينكه اپراتور سوم سرويس‌هاي نسل 3 را به مشتركان خود ارائه خواهد داد، اظهار داشت: استفاده از سرويس‌‌هاي فناوري نسل 3 نيازمند داشتن گوشي‌هايي با قابليت پشتيباني از اين فناوري است.

وي ادامه داد: عليرغم ارائه سرويس‌هاي نسل 3 بر روي سيم كارت‌هاي اين اپراتور، ممكن است برخي از مشتركان اين اپراتور بنابر شرايط يا برحسب سليقه مايل به استفاده از انواع سرويس‌هاي اين نسل نباشند و تنها از ‌خدمات ساده و پايه تلفن همراه استفاده كنند.

اين عضو هيئت مديره تامين تله‌كام افزود: اين دسته از مشتركان براي استفاده از سيم‌كارت‌هاي اپراتور سوم نياز به گوشي‌هاي پشتيباني كننده نسل ندارند و مي‌توانند با گوشي‌هاي ساده و معمولي نيز خدمات پايه مانند «مكالمه» و «پيامك» اين اپراتور استفاده كنند.

به گزارش فارس، سومين اپراتور تلفن همراه كشور در حالي پروانه فعاليت خود را از رگولاتوري اخذ كرده كه از امكان ارائه سرويس‌هاي مبتني بر فناوري نسل 3 نسبت به دو اپراتور فعلي تلفن همراه كشور برخوردار است.

بنابراين گزارش، برقراري مكالمه تصويري و امكان استفاده از سرويس‌هاي اينترنتي با سرعت بالا از جمله امكانات اپراتور سوم است.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.